Цей єврей знаходив вихід з найскладніших ситуацій. Керівництво не могло зрозуміти, ЯК він це робить?

Один єврей влаштувався працювати у велику компанію на посаду менеджера з експорту. Там його не дуже шанують і вирішують позбутися, давши нездійсненне завдання. Посилають в Англію продавати Запорожці.

Через місяць той укладає контракт на поставку великої партії Запорожців. Посилають до Японії. Завдання – продати вітчизняні калькулятори. Через півроку: великий контракт на поставку в Японію калькуляторів. Все чешуть ріпи і здогадуються заслати його в Африку, на екватор, в дику країну, продавати хутра.

Більше року – ні слуху, ні духу. Всі зітхнули з полегшенням – загинув. Але той приїжджає. Засмаглий і з контрактом на поставку великої партії хутра. Всі в шоці і починають випитувати, як він все це зумів провернути?

– В Англії все просто. Тільки прилетів, йду по вулиці, назустріч типове єврейське обличчя. Привіталися, познайомилися, поговорили. Звів з потрібними людьми, вийшли на своїх лобістів в Парламенті, провели законопроект … У Японії було складніше знайти єврея. Але коли знайшов, познайомився, той вивів на потрібних людей, вийшли на людей в Уряді, провели закон …

А в Африці проблема була не стільки в тому, щоб знайти єврея, скільки в тому, щоб створити Парламент і Уряд. А далі все просто.