З тріщинами на п’ятах я борюся простим засобом, який роблю сама. До його складу входять лише 3 компоненти

Тріщини на п’ятах – прикра проблема, з якою стикається багато людей. Грубі сухі нарости на шкірі стоп і неприємне відчуття печіння і свербіння між пальцями є джерелами постійного дискомфорту. При цьому ноги виглядають непривабливо, шкарпетки чіпляються за шкіру, а капронові колготки швидко рвуться. Не слід забувати і про те, що тріщини сприяють проникненню хвороботворних бактерій і розвитку інфекції.

Деякі люди намагаються впоратися з цією проблемою за допомогою аптечних засобів. Однак є більш простий, доступний і не менш ефективний спосіб.

Склад

Для приготування засобу, що допомагає позбутися від тріщин на п’ятах, знадобиться всього три дешевих компонента. Два інгредієнта можна придбати в аптеці, а третій – в продуктовому магазині.

Засіб має наступний склад:

  • 50 мл медичного спирту (саліцилового, мурашиного або кислоти борної).
  • Приблизно 25 мл гліцерину.
  • Близько 50 мл оцтової кислоти.
Виготовлення та спосіб застосування

Я дізналася цей рецепт завдяки родичці, яка часто приїжджає до мене в гості. Тепер я хотіла б поділитися ним з тими, хто так само, як і я, стикався з проблемою сухості шкіри ніг. Всі компоненти, що входять до складу засобу, потрібно помістити в скляну або пластикову посудину об’ємом приблизно 150 мл.

Як використовувати даний продукт?

Перед сном, під час водних процедур, треба намазати п’яти товстим шаром господарського мила. Зчистити відмерлі клітини шкіри за допомогою пемзи. Прийнявши ванну або душ слід насухо обтерти ноги рушником. Сісти на диван або крісло, занурити ватний диск в отриманий розчин. Змастити ним стопи. Почекати приблизно п’ять хвилин, щоб рідина добре вбралася. Якщо немає часу сидіти, можна одягти сандалі або інше взуття не з тканини. На третій день застосування даного засобу тріщини затягуються і зникають. П’яти стають гладкими і рівними. Свербіж, відчуття сухості і печіння перестають турбувати людину. Таким чином засіб допомагає усунути фізичний дискомфорт і значно покращує зовнішній вигляд ніг. Тепер з настанням пляжного сезону можна сміливо вдягати сандалі, сланці чи босоніжки і не ховати стопи в закритому взутті.

Запобіжні заходи

Засіб необхідно зберігати в місцях, недоступних для дітей. Не потрібно використовувати його при наявності ранок в області стоп і п’ят. У даній ситуації засіб спровокує сильний дискомфорт і тільки погіршить стан. Після процедури треба добре вимити руки з милом (але краще перед її початком одягти гумові рукавички). Якщо рідина випадково потрапить на обличчя – необхідно відразу обполоснути його холодною водою, тому що оцтова кислота – дуже їдкий продукт, який погано впливає на слизові оболонки очей. Засіб можна використовувати не тільки для боротьби з тріщинами, а й для усунення деяких видів грибкових патологій. До того ж він сприяє зменшенню процесу потовиділення.

Цей простий, доступний і зовсім нескладний метод допомагає вирішити відразу кілька проблем. Крім того, засіб зручно застосовувати, і він практично не має протипоказань.