Якщо організму не вистачає інсуліна, тоді перестаньте викидати молочні зуби!

Дослідник Сунтао Ши в ході численних експериментів довів: молочні зуби, які зазвичай відразу ж викидаються, вміщають в себе дуже багато стовбурових клітин, які в подальшому можуть стати в нагоді для лікування серйозних хвороб.

У всьому світі проводилися дослідження, в результаті яких експерти вивчили вплив стовбурових клітин на мозок людини, роботу серця і підшлункової.

Саме завдяки дослідженням доктора Ши було доведено, що зуби дорослої людини забезпечують лише 1 вид стовбурових клітин, тоді як зуби дітей (молочні зуби дитини у віці 7-8 років) містять в собі кілька типів даного типу клітин.

І як же молочні зуби можуть в подальшому допомогти здоров’ю або життю вашого малюка? Саме зубна пульпа містить в собі стовбурові клітини, які в підсумку видозмінюються в хрящі, кістки або ж нейронні клітини. Особливо це дуже корисно при діабеті I типу, так як стовбурові клітини здатні надалі переродитися в клітини, які виробляють інсулін.

Щоб стовбурові клітини не втрачали своїх властивостей, слід просто помістити їх в морозилку приблизно на 48 годин. Саме завдяки такій низькій температурі, стовбурові клітини в зубної пульпи не втратять свої ефективні характеристики.

Доктор Пітер Мюррей вважає, що структуру і тканини зуба і ротової порожнини можна відновити саме завдяки стовбуровим клітинам молочних зубок дітей. Краще звичайно видалення і зберігання стільки цінного продукту довірити фахівцям, але можна і самостійно провести цю процедуру, так як є компанії, які надають спеціалізовані бокси для безпечного і комфортного зберігання зубів дітей.