Як виглядає Діана Гурцкая без окулярів

Співачка Діана Гурцкая вже майже двадцять років виступає. Весь цей час незамінним атрибутом артистки були великі чорні окуляри, що закривають очі навіть з боків.

Майбутня співачка народилася незрячою. Коли вона трохи підросла, то з рідного Сухумі перебралася в Тбілісі. Тут була найближча школа для незрячих і слабозорих дітей.

Дівчинка дуже любила музику. Гурцкая змогла умовити викладачів музичної школи навчити її грати на фортепіано. Свій недолік дівчина змогла перетворити на гідність. При цьому на жалість вона ніколи не тиснула.

У віці десяти років Діана дебютувала на сцені філармонії в Тбілісі. За двадцять років кар’єри Гурцкая випустила п’ять альбомів і знялася в десятках кліпів.

Гурцкая – сильна особистість. Вона стала організатором міжнародного фестивалю «Біла тростина», благодійного фонду допомоги незрячим і слабозорим дітям «За покликом серця».

Співачка намагається не зніматися у фотосесіях без окулярів. Але іноді робить виняток. Тоді її обличчя прикрите  прозорою або темною вуаллю. Знімки виходять дуже гармонійними.

Якщо не знати, що Діана не бачить, то можна вирішити, що прикриті повіки – задумка фотографа.