Як подруга може зруйнувати ваш шлюб

Майже всі представниці прекрасної статі мають подруг, з якими завжди приємно спілкуватися. З багатьма з них вони були близькі зі шкільної лави, а з іншими познайомилися протягом життя.

Але потрібно відзначити, що існує дуже важливе правило, якого дотримуються всі досвідчені жінки: потрібно чітко розділяти подругу і сім’ю. Так, у багатьох подруги неє загрозою, але найчастіше це не так.

Давайте подивимося кілька історій, які наочно демонструють те, що ж трапляється, коли подруга стає частиною сім’ї.

Історія 1.

Мені тепер 43 роки. Звуть мене Світлана. У мене була подруга, з якою ми спілкувалися з часів навчання в інституті. У підсумку наша дружба тривала майже 20 років. Весь цей час мене влаштовували всі її жарти і підколи. Так, тепер-то я розумію, що це було таким собі способом прояви такого терміна, як «абьюз». Це означає, що людина відчуває себе набагато краще, принижуючи іншого. Ось вона саме цим і займалася.

Згодом жарти моєї подруги почали мені подобається все менше і менше. Вона все частіше стала підколюватися наді мною в присутності чоловіка, що, природно, мені не подобалося. Коли ми залишалися одні, вона постійно говорила про недоліки мого чоловіка. В результаті я і сама стала «знаходити» в ньому ті самі «недоліки». У нашій родині почалися сварки.

Коли я зрозуміла, в чому ж справа, стала спілкуватися з нею набагато рідше. Ми розмовляємо з нею в основному про незначні речі. Про сім’ю і чоловіка говорити перестали. Зізнаюся, мені стало набагато краще.

Історія 2.

Мені 37, мене звуть Лариса. У мене є подруга, з якою ми познайомилися в університеті. Вона завжди була справжньою красунею – висока, струнка, ефектна і харизматична. З нею приємно і не складно було подружитися, так як у неї був просто відмінний характер – товариська і доброзичлива, допомагала, коли треба було.

Але при цьому вона рідко буває у нас в гостях. Наприклад, на хрестини моєї дочки прийшла і на свята теж. Ні, у мене немає комплексів, просто я дуже хочу зберегти сім’ю.

Справа в тому, що у неї потужна жіночий енергетика. Ще в студентські роки багато разів трапилося, коли мені подобався якийсь хлопець, а я подобалася йому, ми зустрічалися, але після того, як він зустрічав мою подругу, я перестала бути йому цікава.

Тепер же я не кличу її в гості, якщо чоловік удома. Таким чином, ми підтримуємо спілкування, але і не заважаємо один одному.

Історія 3.

Мене звуть Ольга, і мені зараз 31. З моєю приятелькою ми познайомилися на роботі. Були колегами. Вона була досить проблемною людиною, постійно потрапляла в якісь біди. При цьому спочатку зверталася з цього приводу до мене, а потім до мого чоловіка, щоб ми їй допомогли.

Так ми її кілька разів виручали, але всьому є міра …

Вона завжди хотіла знати, що у нас в родині відбувається, намагалася виглядати найближчою людиною сім’ї. Зовні вона здавалась доброю і милою дівчиною.

Одного разу вона попросила в мене гроші. Я звичайно дала їй, але чоловікові не стала говорити про це. Через 2 тижні вона повернула гроші, але … не мені.

Зустріла у дворі чоловіка і йому передала. Природно, ми з ним посварилися. Після цього я з нею спілкуюся тільки на роботі, додому до себе не кличу. Так, вона не дуже-то і задоволена цими змінами, але, що поробиш …

У всіх у нас є подруги – хороші, добрі дівчата. Але не варто їх впускати в сім’ю. Це загрожує плачевними наслідками.

Що ви про це думаєте?