Як йод впливає на організм жінки. Ви навіть не підозрюєте, наскільки він необхідний!

Якщо йоду в організмі вистачає – у жінки очі блищать! Літати хочеться!

Небезпека нестачі цього мікроелемента в організмі велика, так як на функції щитовидної залози зав’язана не тільки жіноча зовнішність, але і гормональна система. У дітей нестача йоду виражається простіше – дитина не може зосередитися на виконанні шкільних завдань, втомлюється, плаксива.

Допоможіть своєму організму і організму своїх діток!

Гіпотиреоз (знижена функція щитовидної залози) – далеко не мирна штучка … Хоча йод намагаються додавати і в сіль, і в різні сухі сніданки, і в дитячі суміші, але цього мало!

Почнемо з проби – ввечері перед сном проведіть йодом три смужки – 10 см – на зовнішній стороні правої руки – передпліччі. Перша смужка – найсильніша за інтенсивністю кольору, друга – слабше, третя найслабша. Вранці подивіться на ці смужки. Який колір ваша шкіра ввібрала?

– Якщо найслабшу смужку засвоїв організм – значить в організмі вистачає йоду, але для профілактики в осінньо-зимовий період підгодуйте його.

– Якщо немає сліду від слабкої і середньої смужок – організму потрібен йод.

– Якщо всіх трьох немає сліду на шкірі вранці – караул!

– Якщо всі три «є» – не спокушайтеся, можливо, ваша щитовидка вже не в змозі працювати в нормальному режимі, доведеться її завести!

Кілька способів застосування йоду

Тепер кілька рецептів, де застосовується йод.

При гінекологічних захворюваннях і запаленнях  – змащувати шкіру живота (нижню частину) йодом – звичайна йодова сітка 3-5 вечорів поспіль.

При шлунково-кишкових захворюваннях  – кілька крапель йоду в невеликій кількості води (молока).

При ударах і розтягнення зв’язок  – йодова сітка на забите місце кілька днів поспіль.

При нежиті  – йодні інгаляції (якщо немає алергії на йод!) – відкрити пляшечку з йодом, глибоко вдихнути його пари кожною ніздрею (4-5 разів на день) – тільки не тримайте ніс відразу після відкриття пляшечки і низько не нахилятися.

При болях в спині – змішати 1 ч.л. йоду і 1 ч.л. лимонного соку. Змочити ватяний тампон в цій суміші і протерти ним всю спину. Через 3-4 год попросіть кого-небудь з близьких оглянути вашу спину. Ті місця, де йод знебарвився – проблемні! Їх слід змащувати даною сумішшю (готувати її кожен раз), поки спина не перестане боліти.

Білий йод  – в пляшечку з йодом покласти пару таблеток аспірину і вийде білий йод для змазування шкіри. Це для тих, хто не хоче ходити рудим, в йодової сітці.

Всі йодові малювання робити тільки на ніч, а якщо малюєте вдень, то на вулицю не виходити і уникати протягів.