Виберіть найнеприємніше обличчя і дізнайтеся все про свою психіку

Психологічне дослідження, створене Леопольдом Сонді, довгий час використовувалося в різних лікувальних закладах, особливо в східноєвропейській психології. Основна ідея тесту полягає в тому, що нас приваблюють люди, схожі на нас. Оскільки в дослідженні задіяні всі характеристики, які можуть нас турбувати, а також неправильні імпульси, що придушуються нами з дитинства, то цей тест виявить психічний розлад, до якого ви можете бути схильні.

Інструкція
Уважно подивіться на всі портрети і виберіть людину, яку ви не хотіли б зустріти в темряві, так як вона налякала би вас або викликала огиду. Потім прочитайте інтерпретацію малюнка, який відповідає обраній вами фотографії.

1. Садистська поведінка
Цілком можливо, що в дитинстві ви отримали радикальну освіту і одна з людей, яка дбала про вас, була незаперечним авторитетом. Якщо ви вибрали портрет цієї людини, то цілком можливо, що ви перенесли багато принижень, які не змогли забути.

Ви тиха, спокійна і енергійна людина, готова допомогти оточуючим, що потрапили в біду. У вашого начальства є деякі проблеми з вами, тому що, коли ви не хочете щось робити, ви схильні створювати бар’єри. Зокрема, ви спізнюєтеся на роботу, або у вас завжди недоречні відносини з колегами. Коли ви відчуваєте себе в пастці, ви захищаєтеся, роблячи провокаційні і нелогічні дії, які можуть викликати подив і відторгнення в оточуючих.

2. Епілепсія
Якщо ця людина викликає огиду і страх, то, ймовірно, в дитинстві ви зіткнулися з насильством, агресією і нерозумінням. Ви ніжна, спокійна, доброзичлива і, мабуть, відповідальна людина. Ви послідовні в думках і почуттях і підтримуєте постійні зв’язки з оточуючими.

3. Кататонія
Ви песимістична і негативна людина і ваша уява часом заходить занадто далеко. Якщо ця людина викликала у вас негативні почуття, то у вас може бути тенденція тікати від реальності.

Щоб приховати неприємні риси, ви намагаєтеся злитися з оточуючими і носити різні маски. Ви можете бути сором’язливим і мати проблеми з комунікабельністю. Ваш найбільший страх – втратити контроль. Ви вперті і вам важко відмовитися від своїх переконань.

4. Шизофренія
В глибині своєї душі ви апатична людина, яку важко мобілізувати і у якої є емоційні проблеми.Неприємності в дитинстві могли зробити вас нечутливим до проблем інших людей.

Проте ви товариська людина і насолоджуєтеся суспільством інших людей. Але за цією личиною криється одинак, який не поспішає відкривати світові свої таємниці. Відносини з протилежною статтю вам здаються поверхневими і позбавленими суті, тому що в душі ви відчуваєте, що вам не потрібна друга половинка, щоб вижити в цьому світі.

5. Істерія
Серед особливостей цих людей – поверховість, емоційна нестабільність, нарцисизм і ексгібіціонізм.Якщо ви вибрали цю жінку, значить, вам потрібна увага і схвалення інших.

Оскільки ви хочете приховати неприємні риси свого характеру, то можете бути скромною і сором’язливою людиною. Проте в глибині своєї душі ви хочете перемогти всіх навколо себе і переконати всіх, що заслуговуєте їх вдячності. Ви стурбовані тим, як інші бачать вас, тому дбаєте про імідж і завжди добре одягаєтеся.

6. Депресія
Цей вибір характеризує відсутність у вас почуття власної гідності, негативних почуттів і провини.

Оскільки ви не боретеся з недоліками, ви стали безвідповідальним і безтурботним персонажем. Ви завжди виглядаєте повною життя і впевненою у собі людиною, хоча це дуже далеко від істини. Ви схильні до підозрілості і можете бути навіть параноїком.

7. Маніакальні нахили
Ви екстраверт. Переоцінюєте свої можливості і схильні витрачати гроші бездумно. Якщо ця особа вам противно, це означає, що всередині вас живе справжній ентузіаст, але якщо ви випустите його назовні, то швидко «перегорить».

Ви обережний, тихий і, перш за все, вперта людина. У вас логічне мислення і ви ніколи не втрачаєте контроль.

8. Диссоціативний розлад особистості
Цей тип особистості характеризує вас як самого велелюбну людину. Якщо ця літня дама здається вам небезпечною, то, можливо, у вас в підлітковому віці були деякі проблеми з точки зору сексуальної ідентичності.

Ви готові використовувати свою сексуальність в будь-якій області: вдома, на роботі, в колі друзів.Вам важливо знати, що на вас спрямовані закохані погляди. Якщо ви жінка, то у вас буде велике бажання використовувати свій природний магнетизм в корисливих цілях. Чоловіки ж намагатимуться мати навколо себе завжди масу прихильниць і затверджуватися за рахунок їх обожнювання.