Свекруха дала мені такий ляпас, що я ледь не впала

Останній рік моє життя перетворилося на справжнє пекло. Я ніколи б не подумала, що мій шлюб дасть таку величезну тріщину. Так жахливо … І боляче. Я намагаюся триматися, але виходить дуже складно. Ось хочу запитати вашої поради, бо вже голова обертом йде від своїх думок …

Conflict between mother and daughter. Quarrel

Ми познайомилися з чоловіком практично п’ять років тому. Він підвіз мене в місто. З того часу закрутився наш запаморочливий роман. Уже за пів року ми жили разом. Потім розписалися і народився Діма.

У чоловіка почались проблеми з роботою, його звільнили. Борис почав шукати аналогічну посаду, але нічого путнього не знайшов. Тоді було прийнято рішення поїхати в Польщу на заробітки. Орендоване житло ми не тягнули, і чоловік запропонував переїхати до його мами. Там квартира трикімнатна, місця всім вистачить …

Мені ця ідея не особливо сподобалася, але я погодилася. Спочатку все було відмінно. Я встигала і з дитиною, і по домашніх клопотах. Мені завжди подобалося готувати і прибирати, тому я не відчувала жодних труднощів. Коли свекор і свекруха приходили з роботи, їх чекала ідеально вичищена квартира і ситна вечеря з трьох страв.

Мною всі хвалилися і раділи мені. Поступово я звикла і відчувала себе вже, як вдома. Але потім у малюка полізли зуби, і моє життя перетворилося на справжнє пекло. Я взагалі нічого не встигала. Дмитро кричав ночами, а я розривалася між ним і домашніми справами. На сон взагалі не вистачало часу …

Допомоги мені не було ніякої і ні від кого. Тільки зайві нервування. До нас почала регулярно забігати молодша дочка свекрухи. Сестра чоловіка вирішила, що можна ситно перекусити після роботи, не напружуючись вдома. Мене вже почала просто дратувати подібна поведінка.

Я все наготую, приберу, а вони поїдять і навіть тарілки за собою не помиють. І так кожен день … Повечеряли і розповзлися хто куди: свекруха вишиває, свекор телевізор дивиться. А я далі з Дмитром і в перервах посуд мою.

А потім стало ще складніше. В один прекрасний момент свекруха з’явилася вдома і побачила невимиті підлоги, купу брудного посуду в раковині, завантажену пральну машинку і неприготовану вечерю. Її як підмінили. Я насилу стояла на ногах. У сина була температура і я вже два рази викликала швидку.

Але вона не помітила мого пригніченого стану. Галина Костянтинівна почала кричати на мене, що я засранка. У всіх зуби однаково лізуть, і вона справлялася без машинки, памперсів і дідусів з бабусями, а я собі придумала незрозуміло що і нічого робити не хочу. Свекруха почала мені дорікати, що я сиджу у неї і свекра на шиї, проїдаю їх продукти, і сама нічого не роблю.

І тут моєму терпінню настав кінець. Я висловилася з цього приводу так, що, напевно, навіть сусіди за стінкою почули. Я відповіла, що прекрасно можу прожити на дитячі гроші. Адже мені вистачає поїсти сирок і курку, а готувати на всю сім’ю з маленькою дитиною взагалі дуже складно. І, по-хорошому, вона могла б мені допомагати періодично. Адже вона ж бабуся, а не чужа жінка.

Свекруха заліпила мені ляпаса, і я впала на підлогу разом з дитиною на руках. Напевно, я сама винна, що так дозволила до себе ставитися. Але я ж робила це тільки з кращих спонукань, щоб близькі люди могли відпочити, а не витрачали час на приготування їжі.

Після скандалу зі свекрухою я відразу ж набрала чоловіка. Мій коханий попросив мене потерпіти і не робити раптових висновків. Просто у мами запальний характер. Але я не хотіла більше знаходиться в цьому будинку, зібрала речі і з ранку поїхала до своєї мами в село.

Тут уже були досить складні побутові умови. Воду я тягала з колодязя, в туалет ходила на вулицю, топила піч дровами. Але зате ніхто мене ні в чому не дорікав, мама з радістю допомагала з онуком, а я нарешті відіспалася за пів року. Адже коли дитина починала плакати серед ночі, мама вставала і допомагала мені з нею.

Так тривало до тих пір, поки мій чоловік не повернувся з заробітків. Він був повністю на моєму боці, забрав до себе додому і серйозно поговорив з мамою. Коли він був біля мене, ніби все налагодилося. Я просила його орендувати квартиру, але той не встиг і поїхав в черговий рейс.

Тепер свекруха відривалася по повній. Все було не так: не там стала, не так дитину одягла, не те приготувала … Я повільно гинула. Повертатися до мами в село на зиму з малюком було також не зовсім хорошим варіантом.

Мало того, свекруха постійно натякала моєму чоловікові на можливі мої зради. То я спідницю купила занадто коротку, то з подругами в кафе затрималася, то на день народження до когось пішла. Я розуміла, що якщо з’їду від неї, буде ще гірше.

Але нескінченні доводи свекрухи пустили своє зерно розбрату в наші відносини. Чоловік посварився зі мною по телефону і сказав, щоб я їхала до матері. Свекруха навіть допомогла мені скласти наші з Дмитром речі.

Через два місяці чоловік з’явився і знову попросив переїхати жити до його батьків. Мовляв, тато йому все розповів, мати просто ревнує і все добре у нас буде. Але я вперлася рогом. Сказала, що або він орендує квартиру і залишається в нашому місті, або я подаю на розлучення. З його батьками жити не збираюся.

За весь час поїздок чоловік накопичив вже пристойну суму. Її з головою вистачало на покупку невеликого будиночка в передмісті або однокімнатної квартири в непоганому районі. Чоловік сказав, що подумає і поїхав на два місяці.

Потім він знову повернувся, поклявся в любові і пообіцяв, що купить квартиру після наступного рейсу. Залишив мені грошей на заставу і попросив переїхати до його батьків, щоб мені було зручніше шукати житло.

Я погодилася і знову потрапила в ярмо до свекрухи. Всі її причіпки я пропускала повз вуха, а сама посилено шукала житло. Мені підвернувся дуже непоганий будиночок, я дала заставу і чекала приїзду чоловіка. Він приїхав за тиждень до Нового року, але оплачувати нашу покупку абсолютно не поспішав.

Він зустрічався з друзями, пропадав на дискотеках і в саунах, а я сиділа вдома і покірно чекала його з дитиною.

Після чергового загулу чоловіка і дзвінка від власників будинку я не витримала і влаштувала скандал. І тут відкрилася страшна таємниця. Виявляється, чоловік навіть і не збирався купувати для нас житло, а гроші на аванс дав мені просто для того, щоб я відчепилися. До речі, грошей на покупку у нього вже і немає.

Я психанула і влаштувала істерику. Чоловік мене вдарив, я дала відповідь. Свекруха влетіла до нас в кімнату і витягла мене за волосся. Я зібрала вкотре речі і поїхала до батьків. Чоловік з’явився через два дні, просив вибачення.

Виявилося, він віддав всі свої заощадження батькам і ті купили шикарний будинок за містом для нас з ним. Новий рік вони святкуватимуть саме там.

Але я не вірю вже в його слова. Я не поїхала з ним на свято. Провела свято з сином і своїми батьками.

Через місяць чоловік знову поїхав на заробітки. Але все ж орендував для мене квартиру. Крім цього, дав ключі від свого будинку. Щоб я могла приїхати туди в будь-який момент. Але мені категорично не подобається вся ця ситуація. Я вже не вірю в наше щасливе майбутнє.

Я люблю чоловіка і сину потрібен батько, але я не розумію, чому він не може зрозуміти, як його мама отруює наше життя. Я відчуваю себе не дружиною, а коханкою на орендованій квартирі.

Ще одне житло він не планує купувати. Його влаштовує будинок. Влітку було спекотно і я з Дмитром приїхала на вихідні туди. Але мої ключі не підійшли.

Свекруха, коли дізналася, що у мене є дублікат, змінила замок. Ось так і живемо…

Щоб ви мені порадили? Як розірвати це замкнене коло? Адже Дмитро росте і дивиться на все це …

Джерело