Скажи «спасибі» коханці чоловіка

Ти дізналася, що у чоловіка є коханка. Світ твій зруйнований, попереду лише безпросвітний тлін і безвихідь. Ця сучка взялася з нізвідки і знищила все. Не поспішай!Тобі є за що сказати «спасибі» цій жінці.

 

Давай розберемося. Добре, що він змінив тобі: краще зараз, ніж пізніше. Уяви, що не крутанула б вона пружними стегнами, що не повівся б твій «благовірний», але якась інша обов’язково змогла б укласти його в своє ліжко трохи пізніше. Може, через рік, через 5 або 10 років. Якщо він вважає можливою зраду, значить, він не заслуговує на ці твої роки. Фактично всі ці роки ти жила б як на пороховій бочці – рвоне сьогодні або завтра?

 

Ось і добре, що рвонуло зараз, поки ти молодша і прекрасніша, ніж через рік, 5 або вже тим більше 10 років. Так ти вийдеш на вулицю і відразу розгледиш кілька варіантів заміни цього зрадника, а раз ти молода – ти їм теж цікава. Зараз це все легко. Плюс відразу ж пожвавляться ті, хто мріяв про тебе, коли ти раптом заявила про весілля з «цим». А через роки всього цього може не бути.

 

Зараз ти швидше за все навіть дитини від цього козла ще не народила, що теж добре. Діти – це безумовне щастя, але будувати нові відносини при їх наявності значно складніше, це факт. Плюс збереглася б необхідність спілкуватися зі зрадником, адже він все одно батько.

Ще один момент – ця розлучниця зробила тебе прекраснішою. Я зараз, звичайно, не кажу про перший тиждень, коли ти тільки дізналася про все. Тоді ти безпробудно ридала в подушку, ходила на роботу запухла, не в змозі що-небудь зробити з особою. А потім якось ти усвідомила, що треба довести йому – ти нітрохи не гірша за неї. Ти нарешті сходила на манікюр і чистку обличчя, фарбувати відросле коріння волосся, купила нову сукню. Так, ти виявляється, та ще цукерка! Страшно уявити – ти навіть на фітнес почала ходити тричі на тиждень, а раніше ні часу, ні сил на це не було. Цьому чудовому зовнішньому і внутрішньому перетворенню ти теж зобов’язана їй.

 

Так що коханка твого чоловіка зробила тобі велику послугу. Оціни це, побажай йому щастя, а її пожалій. Адже ти розумієш, що його зрада тепер уже їй – не за горами.