Подивіться, як виглядає сукня нареченої, на яке у Louis Vuitton пішло 350 годин

У французькому замку пройшло весілля Софі Тернер і Джо Джонас. Наречена була в сукні, яка дуже добре б виглядала на екрані, адже вона грала королеву. Артистка з фільму «Гра Престолів» хоч і вважає за краще на кожен день стиль одягу стриманий, але в урочистий день весілля вибрала розкішний бальний наряд. Його автор – Ніколя Гескьер, творчий директор французького будинку моди «Louis Vuitton». Сукня з V-подібним вирізом зшита з шовкового газара і тюлю. Тканина прикрашена квітковим малюнком. На талії і рукавах – драпірування.

Як повідомляє провідний журнал про моду «WWD», над сукнею в паризькому ательє на Вандомскій площі працювали понад 350 годин. А десять вишивальниць 1050 годин вишивали візерунки на 14 метрах тюлю, які були покриті цифровим малюнком.

У підсумку вийшло більше 650 тисяч стібків, 50 400 бусинок з кришталю і стільки ж звичайних білих.

Молодята не хотіли афішувати весілля. Але зберегти його в таємниці не вдалося. Кадри з цієї події таки потрапили в Мережу.

Сама пара після торжества розмістила тільки одне офіційне фото. Ще один кадр додав Гескьер.

Величне, майже що середньовічного стилю плаття ідеально виглядало в інтер’єрі старовинного замку. Здавалося, що це Санса Старк з популярного фільму. Чудовий вийшов фінал серіалу!

До речі, Софі і Джо таємно одружилися в Лас-Вегасі після музичної премії «Billboard Music Awards» в травні 2019. Ця церемонія була в скромному колі друзів молодих. Наречена тоді одягла білосніжний шовковий комбінезон українського бренду «Bevza».

Офіційне весілля пара відзначила пізніше у Франції.

Comments are closed.