Перукар розповіла, як прискорити ріст волосся за допомогою простої домашньої маски

Кожен хоче мати розкішну шевелюру, але що робити, якщо волосся починає випадати? Для того,щоб прискорити росту нового і запобігти випаданню старого волосся, мій знайомий перукар порадив мені просту, але дієву маску. Ефект я помітила вже на четвертий тиждень, тепер весь час дякую професіоналу, який підказав мені такий хороших рецепт.

Складові

Для приготування однієї порції маски вам буде потрібно всього чотири продукти: жовток курячого яйця (сирий); половина стиглого банана; півсклянки пива; чайна ложка меду.

Спа процедури

Для того, щоб приготувати маску для росту волосся, просто змішайте всі необхідні інгредієнти в неметалев посуді. Злегка збийте виделкою або вінчиком і нанесіть на ділянки випадання волосся. Маску слід залишити на волоссі на кілька годин, так що плануйте час, перед тим, як робити цю процедуру. У той час, поки на волоссі нанесена маска, ви повинні відчути легке тепло, це говорить про те, що засіб діє.

Повторюйте цю просту процедуру раз на тиждень і вже через деякий час ви побачите, наскільки зменшилася кількість випадають волосся. “Звичайно, такий спосіб не зупинить випадіння повністю, але може здорово його скоротити”, – каже перукар.