Не говори, що не вистачає часу, краще чесно признайся – у тебе інші пріоритети

Є лише три речі, які не повернути: сказані зопалу слова, згаяний час і нереалізовані можливості. А тому цінуйте тих, хто цінує вас, і не ставте в пріоритет тих, для кого ви – всього лише варіант.

Якщо хтось дійсно хоче щось зробити для вас, він знайде на це час. А якщо у нього немає на це часу, то лише тому, що він не так вже й хоче його знайти. Або у людини є інші пріоритети. Так що не дозволяйте брехати вам про це і не дайте себе самі.

Пам’ятайте про те, що люди завжди знаходять час і місце для тих, кого їм дорогий: саме це і є основою цієї прихильності і любові.

«Чудові люди тому і чудові, що вміють розставляти пріоритети. В цьому і є справжній секрет управління часом », – Робін Шарма.

Ви не повинні випрошувати увагу
Час будь-якої людини обмежений (в добі всього 24 години, як би нам не хотілося, щоб було більше). І коли ми думаємо про людей з нашого оточення, ми завжди свідомо чи підсвідомо розподіляємо їх по двох категоріях: тих, хто для нас дійсно важливий і цінний, і тих, без яких ми, взагалі-то, можемо обійтися.

Так що придивіться уважніше до людей, з якими спілкуєтеся на постійній основі. Якщо зрозумієте, що хтось із них не приділяє вам тої уваги, якого ви заслуговуєте, не випрошуйте її і не клянчіть.

Пам’ятайте – випрошувати чужу увагу нижче вашого гідності.
Якщо вам довелося зіткнутися з ситуацією, коли ви викладаєтеся на всі 100%, чекаючи, що інша людина відповість вам тим же, але цього ніяк не відбувається, то, можливо, настав час зізнатися собі: насправді це не «брак часу», а відсутність інтересу до спілкування з вами. Так, це усвідомлення не можна назвати приємним, воно боляче ранить самолюбство. Але, повірте, вже краще дозволити цей дисбаланс раз і назавжди, переставши віддавати себе тим, хто цього не цінує, ніж продовжувати шкодити собі.

Дивіться на будь-які відносини, як на контракт, в якому обидві сторони повинні не тільки брати, але й щось віддавати.

А тому, хто не шукає нас, не нудьгує і ніколи не дзвонить першим, ми, відверто кажучи, байдужі.

Правда може поранити лише раз, брехня ж робить це кожен раз, коли ми про неї згадуємо.

«Є лише три речі, які не повернути: сказані зопалу слова, згаяний час і нереалізовані можливості. А тому цінуєте тих, хто цінує вас, і не ставте в пріоритет тих, для кого ви – всього лише варіант », – невідомий автор.

Як дізнатися, що ви – пріоритет?
Є кілька типів поведінки, що дозволяють зрозуміти, що людина не хоче виділяти вам навіть малої частки свого вільного часу (але з якоїсь причини не хоче говорити про це відкрито). Найпоширенішою причиною є те, що вас сприймають не як визначеність, а в кращому випадку як можливість. Однак ви заслуговуєте на те, щоб бути для близьких людей на першому місці, а не служити безпечним запасним аеродромом на той випадок, якщо у них не вийде з тими, кого вони поставили в пріоритет.

Наприклад, всі ми на якомусь етапі нашого життя потрапляли в ситуацію, коли найкращий друг, партнер або родич починав все частіше залишати вас на периферії свого кола спілкування – причому без будь-якої очевидної причини.Так, іноді для того, щоб виправити ситуацію, виявлялося досить просто поговорити по душам і дізнатися, що ви, самі того не знаючи, чимось його образили.Однак часом причина того, що відбувається, інша – цим людям просто стало нецікавим спілкування з вами.

Що ж, якщо таке станеться, згадайте про те, що ніяка любов не варто втрати любові до себе. Перестаньте ломитися в зачинені двері.

Свобода – це усвідомлення того, що у вас є вибір
Коли хтось вважає вас запасним варіантом, це відбувається тому, що він вибрав, якою частиною себе і з ким ділитися. І так вже вийшло, що його вибір поставив вас в кращому випадку на друге місце.

«Якщо хтось хоче, щоб ви були в його житті, він виділить місце. Вам не доведеться вигризати його зубами. Не залишайтеся з тими, хто постійно вас ігнорує », – невідомий автор.

Ви не в силах змусити когось ставитися до вас так, як того заслуговуєте, якщо він не хоче цього робити сам. Ви не повинні жертвувати самоповагою і любов’ю до себе в надії, що ставлення до вас колись зміниться. Одностороння прихильність – це не любов, і вона здатна лише наповнити розум ілюзіями майбутнього, яке навряд чи коли-небудь втілиться в життя.

Але знаєте, що? У вас теж є свобода вибору. Ви можете вибирати, кого впустити в своє життя. І коли ви робите цей вибір, не забувайте про тих, хто вибрав вас. Цінуйте тих, хто всіма словами, думками і справами показує, що дійсно бажає бути з вами поруч.

Коли ви перестанете бігати за тими, кому зовсім не потрібні, натомість розпочавши прагнути до чесних і поважних відносин, ви відразу помітите, як життя почне змінюватися на краще. Так, це непросто, зате і результат буде більший від очікувань.