Лікування випадіння волосся шляхом додавання двох інгредієнтів у шампунь

Випадання волосся – кепська справа. Це може бути щось, що впливає на ваше здоров’я, а також на вашу самооцінку. Але ті, хто страждає від випадіння волосся, не повинні страждати в тиші та й взагалі страждати.

І вам не потрібно шукати дорогих процедур.

Випадання волосся може бути викликане різними причинами, такими як стрес, вагітність, менопауза, втрата ваги і багато інших речей, які викликають гормональний дисбаланс.

Існує фантастичний натуральний засіб для шампуню, який працює як чудові ліки від випадіння волосся.

І інгредієнти настільки прості, що вам не потрібно виходити на вулицю і купувати їх, будь-хто може зробити це вдома! Цей рецепт допоможе вашому волоссю рости швидше і довше.

Це не тільки допоможе вашому волоссю рости, але і надасть йому глибоке очищення, роблячи товстим, блискучим, м’яким і повним, одночасно.

Перше, що вам потрібно, це шампунь з нейтральним рН.

Дитячий шампунь краще для цього, тому що він м’який, ніжний і має менше хімічних речовин, ніж інші шампуні. Він також не піниться, як інші шампуні, але все ж дає вам правильне очищення.

Наступний інгредієнт – олія розмарину.

Розмарин відомий тим, що стимулює ріст волосся на протязі століть. Він також має відновлювальні, антисептичні, антибактеріальні і в’яжучі властивості. Кажуть, що олія з розмарину стимулює поділ клітин і розширює кровоносні судини, одночасно стимулюючи волосяні фолікули у виробництві нового волосся.

Вам також знадобляться капсули  вітаміну Е.

Оскільки вітамін Е є антиоксидантом, він допомагає відновити і побудувати вашу шкіру голови, тому, коли ви покладете його на голову, він зменшить запалення і усуне пошкодження ваших волосяних коренів. Здорове волосяне коріння сприяє росту волосся.

Існує безліч рецептів цього шампуню в інтернеті, пропонуємо Вам один з них:

Налийте повну пляшку дитячого шампуню в глибоку миску або контейнер. Це має бути близько 500 мл шампуню. Потім додайте 33 каплі ефірної олії розмарину в шампунь разом з 33 краплями ефірної олії лимона. Потім, закиньте половину чайної ложки вітаміну Е і змішайте все разом добре. Вилийте шампунь назад в пляшку.

Найкраще використовувати цей шампунь через день. Нанесіть його на ваше волосся, масажуйте його і дайте йому постояти близько 10 хвилин, перш ніж промити теплою водою. Ви повинні побачити результати протягом декількох тижнів або раніше.