Корисні властивості лимона

Лимон – відоме джерело вітаміну С, а також безлічі інших вітамінів. Лимон здатний   зміцнити імунну систему, прискорити обмін речовин і ін.

Одне з останніх відкриттів – це профілактика ракових захворювань. Виявилося, що  вживання шкірки лимона допоможе запобігти деяким видам раку.

Секрет як натерти лимон на тертці.

Для цього потрібно натерти лимон. У звичайному вигляді цього зробити не вийде. Вийде просто  видавити сік. Ось що потрібно зробити. Помийте лимон і помістіть його в морозильну камеру до  повного його замерзання. Ось в такому вигляді його і потріть на тертці. Повністю цедру і м’якоть.

Тепер можна додавати отриману приправку в свої страви. Наприклад, торти, печиво, салати.

Все обмежується лише вашою фантазією. Цедра лимона може нейтралізувати ракові  клітини. Також вона сприяє виведенню токсинів з організму. Тому рекомендуємо  застосовувати отриману приправу якомога частіше.

Секрет як приготувати лимонну пудру.

Для цього необхідно повністю висушити лимон. Покладіть його на сонце на декілька днів,  попередньо нарізавши шматочками. Коли лимон висушиться, подрібніть його за допомогою  блендера. Отриману пудру зручно додавати в напої. До речі, вода з лимоном прискорює обмін  речовин і сприяє зниженню ваги.

Ще трохи маленьких секретів:

– сік лимона відмінно замінює засіб для чищення;

– запах лимона відлякує комах;

– якщо змішати лимон і цукор, то отримаєте освіжаючий засіб для дому;

– якщо пожувати цедру лимона, то горло перестане боліти;

– лимонний сік освітлює шкіру обличчя.