Йому не хотілося жити в брудному і сірому під’їзді, тому він створив там справжній музей!

Всі мріють жити в чистому і красивому під’їзді. Багато жителів незадоволені якістю ремонту, проведеного комунальними службами. Але ніхто нічого не хоче зробити сам.

Але в цей під’їзд в Ростові-на-Дону заселився художник-оформлювач Костянтин Ніколаєв. Чоловік своїми руками вирішив змінити сумне і брудне місце в шедевр. Тепер це справжній витвір мистецтва!

Поверх за поверхом, він почав розмальовувати під’їзд картинами, барельєфами, мозаїкою. Спочатку сусіди були здивовані. Художник каже, що відчував напругу жителів під’їзду. Всі боялися, що він вимагатиме гроші за роботу. Але художник працював в своє задоволення. Деякі з мешканців запропонував йому оплату, але він відмовився.

Дивно те, що будинок належав комунальній компанії і вони зажадали все повернути як було. Мабуть, брудний і сумовитий під’їзд їм був миліший. На художника подали в суд і «найгуманніший суд у світі» підтримав комунальників.

Ніколаєв повинен був самостійно зірвати і викинути на смітник всі свої шедеври.

Костянтин не став опускати руки і звернувся до мерії. Міська адміністрація оцінила ініціативу творчої людини і Ніколаєв відстояв своє творіння.

Жителі під’їзду оцінили цю красу і кажуть, що живуть в цьому музеї. Під’їзд став пам’яткою всього міста, а Костянтин був нагороджений відзнакою «За заслуги перед містом».

Гості, які заходять в під’їзд, гуляють пішки по поверхах, немов в картинній галереї.