Ізраїльські вчені створили препарат від ВІЛ! Це надія для мільйонів людей!

Вірус імунодефіциту людини – це вірус, який викликає СНІД. Виявили ВІЛ ще в 1983 році, і з тих пір було встановлено чотири його види.

ВІЛ знижує рівень опірності організму до різного виду захворювань. Зараження цим вірусом відбувається при попаданні в кров здорової людини біологічних рідин інфікованої.

У зовнішньому середовищі вірус гине практично миттєво, так що зараження ВІЛ може бути тільки контактним.

Ліки від ВІЛ

До недавнього часу не існувало ліків, здатних вилікувати людину від ВІЛ. Були препарати, що полегшують перебіг хвороби, але вони лише продовжували неактивну стадію ВІЛ, не даючи при цьому повного зцілення.


Зовсім недавно вчені Єврейського університету в Єрусалимі зробили вражаюче відкриття. Вони стверджують, що виявили білок, який отримав назву Gammora. Він може практично повністю винищити ВІЛ в організмі людини.


На даний момент препарат вже пройшов першу стадію тестування. Зовні це звичайні таблетки, які містять білок Gammora в концентрованому вигляді.

Ефективність препарату приголомшує. 97% – такий показник продуктивного знищення ВІЛ в інфікованому організмі. Подібних показників не вдавалося досягти ще нікому.

Дуже важливо те, що побічних ефектів Gammora не має. Це означає, що ліки будуть діяти виключно на вірус, ігноруючи при цьому здорові клітини організму.


Є висока ймовірність того, що вже зовсім скоро препарат з’явиться на фармацевтичному ринку. При цьому вартість його буде значно нижчою, ніж у інших препаратів, спрямованих на боротьбу з ВІЛ.


Дослідники сподіваються на те, що незабаром препарат стане доступний в найбідніших регіонах Африки, де рівень зараження ВІЛ катастрофічно високий.


Дивовижна новина, правда? Це нова надія для мільйонів людей в усьому світі і новий етап в житті кожного, хто зможе вилікуватися.

Обов’язково поділися цієї прекрасною новиною зі своїми друзями в соцмережах, нехай якомога більше людей дізнається про такий неймовірний прорив.