Фотографія 12-річної дівчинки викликала справжній переполох в Мережі. Коли камера опуститься нижче, ти все зрозумієш…

У нашій країні браконьєрство заборонено, але при цьому дозволено полювання в певні місяці року. Але чи є обмеження у мисливців за віком? Спробуємо розібратися на прикладі історії 12-річної дівчинки Аріани Гурдіна зі штату Юта, США.

Разом з батьком вона вирушила до Південної Африки, щоб полювати на екзотичних тварин. Про це ніхто і не знав би, якби дівчинка не виклала на своїй сторінці фото з африканського сафарі. Знімки викликали бурю емоцій у користувачів Мережі.


Аріана Гурдіна отримала близько 76 000 коментарів і послань наступного характеру.

«Спасибі за ще одне нагадування про те, наскільки тупими істотами є люди. Можеш поставити себе на місце цієї тварини? »

«Я готова пристрелити цю дівчинку. Скільки ж в ній жорстокості … »


Після того як під знімком розгорілася суперечка  юна мисливиця стала популярної, а BBC зняв про неї цілий сюжет. Журналісти спробували розібратися, як вона, будучи ще дитиною, змогла побачити в полюванні розвагу. А також, як ставиться до того, що подібне захоплення негативно позначається на фауні планети.


Марк Мартіно, друг сім’ї Гурдіна, керівник того самого сафарі, де була зроблена фотосесія, обурився кількістю нападок на адресу своїх гостей:

«Невже всі ці погрози, включаючи вбивство 12-річної дитини, стали реакцією на її любов до полювання? Якщо ви погрожуєте Аріані, тоді вам спочатку доведеться мати справу зі мною, з членами її сім’ї і з її друзями! »

Аріана розповіла, що всі її предки були мисливцями, полювання – родове заняття її сім’ї і воно у неї в крові. Тому вона ставиться до нього абсолютно нормально і навіть отримує від цього задоволення. Це ж підтвердив і батько дівчинки Елі Гурдіна:

«Ми пишаємося тим, що є мисливцями, і ми ніколи не будемо вибачатися за це».


Варто визнати, що і наші предки були мисливцями, вони вбивали, щоб вижити. Видобування їжі часто давалося їм з великими труднощами і загрожувало небезпекою для життя. Але правда полягає в тому, що сучасні мисливці в більшості своїй не їдять  вбитих ними тварин.


Вони виходять на полювання, тому що їм подобається сам процес вбивства тварини.У відмінності цілей і складається ця різниця.


Елі Гурдіна повідомив, що вбитий жираф був використаний для того, щоб нагодувати 800 африканських дітей-сиріт. Але це швидше виняток з правил. Він сам зізнався, що відноситься до полювання як до виду спорту, в якому йому вдалося досягти певних результатів, а не як до засобу для виживання.

А як ти ставишся до мисливців? Напиши свою відповідь в коментарях.