Чи можна носити чужий хрестик, колечко, годинник

Хрестик, колечко і годинник – це особливі предмети в нашому житті. Експерти розповіли про те, чи можна давати носити ці речі близьким або друзям.

 

Чужі речі, які дуже дорогі  для власників, просякнуті їх аурою. Енергетика людини  може бути негативною або позитивною, але вона в будь-якому випадку різна у кожного з нас. Це головна причина того, чому чужі речі можуть бути небезпечними.

 

Чому не можна носити чужі особисті речі

Предмет, який належить вашому другу, родичу або просто комусь, кого ви не знаєте, може нашкодити вашому біополю. Він змінить його.

По цій причині експерти радять не одягати чужі і тим більше знайдені на вулиці колечка, годинники, хрестики. Вони можуть бути замовлені або прокляті, щоб нести в світ зло і негатив. Їх господар міг бути поганою людиною, так що подібні предмети краще тримати від себе подалі.

Чи можна носити чужий хрестик

У біоенергетиці немає особливої заборони на носіння хрестиків, що належали іншим людям, але тут важливо дізнатися думку церкви. Священики стверджують, що хрестики, знайдені поза домом, можна носити. Церква не вірить у прикмети і біоенергетику – тому не визнає подібних обмежень. Хрест можна і навіть потрібно освятити – тоді його точно можна носити.

Якщо хтось із близьких і глибоко віруючих людей віддасть вам свій хрестик, можна носити його сміливо. 

Чи можна носити чужий годинник

Відповідь – ні, причому категорично. Годинники – один з найпотужніших магнітів для людської аури. Вони просочуються чужою силою, енергією і настроєм. За прикметами, людина, яка одягла чужий годинник, проживає чуже життя, втрачаючи свій час даремно. Експерти стверджують, що  годинник не можна дарувати , навіть якщо він щойно придбаний.
Годинник є справжнісіньким магічним об’єктом, який можна використовувати як підклад. З іншого боку, якщо ви знайшли годинник, але не одягаєте його, то він навряд чи принесе вашому будинку велику шкоду, але тримати його довго у себе не рекомендується.

Чи можна носити чуже колечко

Кільця теж запам’ятовують енергетику людини і просочуються нею, але деякі експерти вважають, що носити одне і те ж колечко можна дуже близьким людям. Наприклад, мова може йти про матір з донькою, бабусю з онукою.

Кільця більш універсальні, ніж хрестики або годинник. Їх енергетика м’якше впливає на біополе людини. У більшості випадків вона намагається захистити його, убезпечити від зовнішнього впливу. Кільця, що належать чужій людині, краще не носити, так як це може привести до смуги невдач.