Чоловік-мусульманин прибув на своє місце в переповненому літаку і одразу відмовився від нього.

Ця жінка була в шоці, коли чоловік, який сидів поруч з нею, назвав її «неправильною». Але потім капітан зробив це!

Чоловік-мусульманин прибув на своє місце в переповненому літаку і тут же відмовився від нього. Крісло було поруч з літньою білою жінкою, яка читала Біблію.

Мусульманському чоловікові стало гидко і він відразу ж викликав стюардесу і зажадав нове місце. Чоловік сказав: «Я не можу сидіти поруч з цією безбожницею». Стюардеса відповіла: «Дозвольте мені дізнатися, може я зможу знайти інше місце».

Через якийсь час стюардеса повернулася і заявила: «В економ-класі більше немає вільних місць, але я поговорю з капітаном і дізнаюся, може щось є в першому класі. »

Через приблизно 10 хвилин стюардеса повернулася і заявила: «Капітан підтвердив, що в економ класі більше немає вільних місць, але є одне місце в першому класі.

Відповідно до політики нашої компанії, не можна щоб людина з економ класу пересідала в перший клас, але щоб уникнути скандалу  капітан погодився порушити це правило і дозволити пересісти в перший клас. »

Перш ніж розгніваний чоловік-мусульманин зміг щось сказати, стюардеса вказала на літню жінку і сказала: «Отже, мадам, якби ви були такі ласкаві, взяти ваші особисті речі, то ми хотіли б перевести вас в комфортний перший клас, так як капітан не хоче, щоб ви сиділи поруч з неприємною Вам людиною. »

Пасажири в кріслах поблизу почали аплодувати, а деякі аплодували стоячи.

Це гідно поваги! Амінь!