5 незвичайних способів використання мікрохвильової печі!

Чи знаєте ви, що ваша мікрохвильова піч може вийти далеко за рамки підігріву холодних залишків від вчорашньої вечері? Сьогодні ми покажемо вам, що мікрохвильова піч дійсно є багатофункціональним пристроєм і може використовуватися багатьма дивними способами.

1. Чистка часнику

Один з найвідоміших трюків з мікрохвильовою піччю є те, що вона може допомогти вам очистити голівку часнику швидко. Ви втомилися витрачати час на брудний процес і особливо від запаху, який прилипає до ваших пальців на весь день? Нагрійте головку часнику приблизно на 20 секунд і ви зможете очистити її всього лише ковзанням пальців.

2. Отримати більше соку від лимона
Якщо ви вивчали фізику в школі, то використання мікрохвильової печі для більшої кількості соку не буде для вас сюрпризом. Спека стимулює молекули води, приводячи в слабшої щільності. Таким чином, лимонні мембрани легше лопаються. Отримайте бонус у розмірі 30% більше соку в вашому склянці, просто нагріваючи його протягом 15-20 секунд.

3. Продезінфікуйте вашу губку для кухні
По-перше, переконайтеся, що ваша губка злегка волога. Нагрійте вашу губку не більш ніж 2 хвилини для того, щоб вбити всі бактерії. Мікрохвильовку також використовують для того, щоб простерилізувати скляні банки і пляшки для немовляти. Просто налийте воду в скляну ємність і нагрійте її протягом 1-2 хвилин.

4. Стерилізуйте садовий грунт
Якщо ви хочете позбутися від хвороб рослин, насіння бур’янів і шкідників, нагрійте два кг вологого грунту в вентильованому мікрохвильовому контейнері близько 2 хвилин. Ваш грунт дезінфікується!

5. Очистіть мікрохвильову піч
Прилад в принципі може самоочищатися, якщо ви нагрієте в миску води з лимонним соком протягом 4-5 хвилин. Рекомендується кидати лимонні половинки в миску для кращого ефекту. Гаряча вода і лимонна кислота зроблять свою справу. Просто протріть все начисто потім!