Звичайна смерть чи родове прокляття: відомі люди, які загинули загадковим чином

Згубні звички, черга смертей при загадкових обставинах. Прокльони, які передавалися від батьків до їхніх дітей. Містика?

Джон Кеннеді

Череда смертей, яка сталася в родині впливового американського клану була названа «прокляттям Кеннеді». У Кеннеді-старшого і у його дружини Рози Фіцджеральд Кеннеді було 9 дітей, 4 з яких загинули ще в молодості. Перший син був льотчиком і помер в небі під час Другої світової. Другий син, який став 35-м президентом США, був застрелений в листопаді 1963 року. Ще 2 інші дитини загинули відразу після народження. Ще один син? Джон Кеннеді-молодший загинув в 39 років, розбився в авіакатастрофі. На сьогоднішній день спадкоємицею президента є тільки Керолайн Кеннеді.

Ернест  Хемінгуей

Ернест Хемінгуей став лауреатом Нобелівської премії з літератури.

Він наклав на себе руки в 61 рік. Протягом довгих років він страждав глибокою депресією, яка в подальшому стала справжнім прокляттям в родині Хемінгуей. Хоча Ернест був щасливий у шлюбі і у нього були чудові стосунки з дітьми, він скоїв суїцид. Після смерті Ернеста в родині Хемінгуей троє дітей так само вчинили самогубства. Старший брат Ернеста наклав на себе руки (застрелився), дізнавшись, що через діабету йому ампутують ногу.

Внучка Ернеста теж страждала на депресію. Вона отруїлася в 42 роки.

Брюс Лі

Всі знають Брюса як майстра бойових і найвідоміший актор помер у 33 роки. Він прийняв таблетку від головного болю, це призвело набряку головного мозку.

До кінця розібратися в цій справі так і не змогли, хтось каже, що в таблетці містилася величезна доза аспірину, а хтось каже, що смерть була підлаштована.

Перед тим як померти, Брюс почав створення фільму «Гра смерті». Він не тільки грав у головній ролі, а й сам був сценаристом. Через смерть актора фільм не був закінчений.Тоді за фільм взявся інший режисер Роберт Клаузе. Роберт практично повністю переписав сценарій, в якому вже самого Брюса очікувала смерть. У картину також вставили зйомки з похорону актора.

Ви запитаєте, а де тут містика?

За фатальним обставинам син Брюса помер на зйомках фільму «Ворон» 31 березня 1993 року.