Жінка ввела здорову 4-річну дочку в кому, щоб привернути увагу свого бойфренда

Нещодавно судді Великобританії винесли вирок 33-річній Шантеллі Грем. Її засудили на 12 років позбавлення волі.

У червні 2016 р жінка ввела своїй здоровій 4-річній доньці 12 доз інсуліну. Результат – дуже важке пошкодження головного мозку дитини, епілепсія і порушення рухів.

З юридичних причин  ім’я дівчинки і чоловіка, ступеня їх спорідненості із засудженою не розкриваються. Але є припущення, що мова йде про її дочку і бойфренда.

Що викликало настільки жахливу поведінку жінки, точно невідомо. Але суд висунув версію, що цим Грем хотіла привернути увагу свого залицяльника.

Ударну дозу ліків дівчинка отримувала два рази протягом 3 днів під час сну.

Введений інсулін викликав незворотні ураження мозку. Відтепер малятко – інвалід.

Під час розслідування поліцейським вдалося отримати доступ до телефону Грем. З історії її пошуків в онлайн і тем відеозаписів, які Шантеллі посилала своєму брйфренду, можна відновити картину злочину.

Мати розуміла, що її дитина – на межі життя і смерті, і все ж не поспішала викликати «швидку допомогу», а годинами знімала нещасну дитину на відео.

Після цього пройшло 3 роки. Дівчинка так і не змогла відновити здоров’я. Вона повністю прикута до ліжка, не говорить, приймає їжу через зонд, страждає від нападів епілепсії та інших хвороб.

А Грем не розкаялася і все ще заперечує свою провину. Після того, як її взяли під варту, продовжує відносини з тим же чоловіком.

Comments are closed.