Ця парочка на автомобілі перегородила дорогу швидкої … В результаті 21-річний хлопець помер, так і не дочекавшись лікарів!

У Петропавловську-Камчатському помер 21-річний молодий чоловік, до якого хулігани не пускали бригаду швидкої допомоги, перегородивши дорогу і не реагуючи на попереджувальні сигнали.

Про це повідомляє прес-служба регіонального Слідчого комітету.

Інцидент стався ввечері 10 січня. За версією слідства, молодому чоловіку, який знаходився в своїй квартирі на вулиці Ціолковського стало погано, після чого його брат викликав швидку допомогу. Як зазначив персонал бригади, своєчасно надати необхідну допомогу не вдалося, оскільки на шляху до дому пацієнта стояв автомобіль, який перешкоджав проїзду. Після приїзду бригада констатувала смерть пацієнта.

З повідомлення станції швидкої допомоги, яке призводить ТАСС, слід, що машина з медиками дісталася до місця виклику за 3 хвилини, однак ще 10 хвилин їй знадобилося на те, щоб врегулювати конфлікт з хуліганами. Жінка, яка перебувала за кермом перекрила проїзд машини, не реагувала на прохання звільнити дорогу, а пасажир, який в той момент знаходився в салоні, став проявляти агресію і встрибували на капот.

«Бригада доїхала до виклику через 13 хвилин, а могла б бути на місці і надавати допомогу через три хвилини, втратили близько 10 хвилин, настільки важливих для порятунку людського життя», – наводить агентство повідомлення станції.

За фактом події проводиться дослідча перевірка.

Як уточнили ТАСС у відділі регіональної Державтоінспекції, порушник порядку може бути покараний тільки за адміністративним законодавством по ст.12.17 ч.2 КУпАП (ненадання переваги в русі транспортному засобу, що має спеціальні кольорографічні схеми, написи і позначення, з одночасно включеними проблисковим маячком синього кольору і спеціальним звуковим сигналом). Покарання передбачає штраф у розмірі 500 рублів або позбавлення водійських прав на термін від одного до трьох місяців.

Людське життя. для якихось виродків коштує 500 рублів !!!! ???