Одного разу він побачив, що покоївка зробила з милом в його номері … З тих пір все і почалося!

Постояльці готелів знають, що в номерах їх завжди чекає кілька нових шматочків мила, індивідуальний шампунь і кондиціонер. Всі ці приналежності запаковані, так що можна не переживати, що до тебе хтось мив ними свої руки з дерматитом. Порції робляться з запасом, так то мало хто встигає витратити мильні приналежності повністю.

Деякі, їдучи з готелю, забирають їх з собою, а дехто навіть колекціонує мило з різних готелів, але більшість постояльців просто залишають обмилки в номері.

Але що ж потім відбувається з цими залишками мила? Невже їх просто викидають у сміття?

Якщо простежити за покоївками, то з’ясується, що в більшості великих готелів вони не викидають обмилки разом з усім сміттям, а кладуть їх окремо. Потім невикористане мило складають в окремий контейнер … А далі починається найцікавіше!

Залишки мила, а також шампуню, кондиціонера та інших миючих засобів, передають благодійним організаціям. Вони то і займаються повторною переробкою засобів гігієни.

Обмилки проходять санітарну обробку, потім розтирають в порошок і з цієї маси варять нове мило. Потім же його безкоштовно роздають нужденним!

Примітно, що переробкою мила зайнялися зовсім недавно. До цього обмилки просто викидалися на смітник! Все змінилося завдяки старанням однієї людини – Шона Сейплера.

«Одного разу я помітив, що покоївка вранці поміняла все мило в моєму номері на нове. Я запитав, навіщо це робити, адже я всього лише пару раз помив руки, і моїм милом можна було користуватися ще тиждень, а то й більше. Але мені відповіли, що це вимога керівництва готелю, щоб вони могли відповідати 5-зірковому статусу », – розповів Шон.

Тоді чоловік прикинув, що в усьому світі щодня відправлялося на смітник близько 5 мільйонів шматків мила! Шон зрозумів, що може знайти краще застосування невикористаним миючих засобів.

У 2009 році він заснував благодійну організацію Clean The World, яка займається переробкою мила і безкоштовним поширенням його в країнах третього світу.

У 2016 році старанням Шона і колег було виготовлено і подаровано 7 000 000 шматків мила і 400 000 гігієнічних наборів!

«Згідно зі статистикою, через жахливу антисанітарію кожні 15 секунд у світі помирає одна дитина. Так що у нас ще повно роботи! »- підсумував Шон Сейплер.