На модному показі раптом повітряні кулі на очах перетворилися в сукні

Мода в стилі “haute couture” відрізняється від звичайної, яку прийнято називати prêt-à-porter, своєю екстравагантністю. В таких нарядах навряд чи можна поміститися в маршрутці в час пік або прийти на співбесіду на роботу. Але зате для ефектного виходу на червоній доріжці такий образ дуже навіть підійде. Наприклад, для співачки леді Гага.

Фредрік Тіарандсен – норвезький кутюр’є і недавній випускник лондонської школи дизайну Central Saint Martins. Для свого випускного показу він створив дуже незвичайні костюми.

Моделі, які дефілювали по подіуму в одязі від Тіарандсена, були у великих повітряних кулях. У якийсь момент “вбрання” витягується, а потім здувається. Потім пару невеликих маніпуляцій зі здутою кулькою і вона перетворюється в плаття. Тіарандсен стверджує, що його наряди він створив, надихнувшись знаменитими британськими туманами.

Матеріалом для суконь-бульбашок послужив натуральний каучук. Щоб створити тільки один такий наряд норвежцю знадобилося близько п’яти метрів гуми, яку він закуповував у Шрі-Ланці.

Щоб здути плаття, моделі натискали спеціальну засувку. До речі, сам дизайнер зізнається, що тричі на ньому самому куля лопалася і оглушавала його гучною бавовною. На щастя для Фредеріка, на показі мод жодне з його творінь не лопнуло.

Дизайнер розповідає, що в платті-міхурі досить багато повітря. Вистачити повинно години на три. Правда, людям, що страждають на клаустрофобію, в такому міхурі точно буде не затишно.

Невідома реакція на сукні леді Гаги, але зате їх позитивно оцінила інша епатажна особистість – Ліндсі Лохан. “Це дуже сюрреалістично”, – прокоментувала актриса.

Фредеріка вже називають новою зіркою модної арени. Молодий дизайнер вже працював з такими брендами, як Balenciaga і Louis Vuitton.


“Хлопці, ми в майбутньому”, “За креатив – 10, а ось за практичність – 1”, “Коли у мене в наступний раз буде поганий настрій, я знаю, що мені подивитися, щоб його підняти”, – так коментують користувачі Мережі роботи Тіарандсена.