Коли він знімав дівчину на вейкборді, в кадр потрапило то, що принесло цьому ролику 18 мільйонів переглядів!

Океан – це зовсім інший світ. Створіння, які там живуть, вражають своїм різноманіттям і унікальністю. Тварин, яких ми зустрічаємо на суші, теж не хочеться обділити увагою: вони – дивовижні!

Це відео з’явилося в YouTube в 2013 році. І, увага, зібрало більше 18 мільйонів переглядів.

Автор відео – Вайатт Міллер, мексиканець. Чоловік любить пляжний відпочинок. Він співвласник центру віндсерфінгу. Разом з діловим партнером вони проводять заходи для людей, яким цікавий водний спорт.

В той щасливий день Міллер запросив свою подругу Рейчел Каллахан на вейкбординг. Але раптом з води з’явилися … дельфіни.

На відео їх дуже багато! Вони вистрибують з води буквально перед дошкою Каллахан! Міллер сміється від хвилювання, але, на щастя, він продовжує знімати цю невимовну красу.

Під час відео Міллер не втримався і сказав, що дане відео стане сенсацією YouTube. Так і сталося!

Як і слід було очікувати, відео зацікавило журналістів. Їм чоловік розповів, що їх катер оточували сотні дельфінів. «Якби у мене була GoPro, ви б побачили, що дельфіни стрибали поруч з катером і навіть перед ним!»

Міллер розповів, що він і його колеги і раніше зустрічали так багато дельфінів. Вони чекали, коли випаде шанс зняти з дельфінами людину на дошці або на лижах.

Каллахан каже, що вони провели в океані понад дві години. Що цікаво, дівчина зізналася, що вона не боялася падіння в воду. «Я просто сподівалася, що вони заберуть мене з собою, щоб я стала русалкою», – жартує вона.