Коли сталася ця трагедія, дитині було всього два роки … Тепер його мама хоче, щоб про цю небезпеку знав кожен!

Коли в сімействі Хорн з’явилася дитина, його мати Дженні намагалася з усіх сил, забезпечити безпеку сина. Вона навіть прикріпила величезну шафу-гардероб до стінки, щоб та не впала на малюка. Маленький Чарлі Хорн був здоровим, веселим і допитливим хлопчиком. На жаль, його цікавість укупі з недбалістю батьків підготували дитині сумну долю.

Коли хлопчикові було всього два роки, він поліз на туалетний столик висотою трохи менше метра. Мамі малюка і в голову не приходило, що така дрібниця здатна позбавити її сина життя. Нещасна Дженні та її чоловік були буквально вбиті горем.

Насилу оговтавшись від трагедії, вони вирішили, що присвятять своє життя запобіганню подібним ситуаціям. Так з’явився благодійний фонд «Будинок Чарлі», який створив цей ролик. Промотайте його на десяту секунду, і ти побачиш, як засновники фонду застерігають інших батьків!

Ти можеш побачити, наскільки жахливими можуть бути наслідки дитячого карабкання по незакріплених шафках. Справа в тому, що встановлений зверху телевізор зміщує центр ваги меблів, роблячи нестійкими.

Здається, що цей фонд бореться з ілюзією, але згадані в ролику статистичні дані змушують задуматися. Виявляється, кожні два тижні як мінімум один малюк гине в тій же ситуації, що і Чарлі. Ось де справжній кошмар!