Багаті близнючки замовили роли бездомному і розлютили інтернет

Відомі інстаграм-моделі з Казані Аделя і Аліна Фатхеєві зазнали критики після публікації нібито соціального ролика.

Дівчата взяли участь у конкурсі громадського руху «Молодь Татарстану». За його правилами всім учасникам необхідно зняти ролик про якусь із сучасних суспільних проблем. Призами конкурсу стануть айфон та ігрова приставка PlayStation 4.

Фатхеєві вибрали для себе тему бездомних. Але були розкритиковані. На відео Аделя і Аліна йдуть по вулиці в дорогих костюмах. Раптом вони помічають бездомного. Дівчата вирішують нагодувати його. Вони набирають на мобільному телефоні доставку їжі і їм привозять роли.

Цими японськими ласощами дівчата і годують голодного бродягу, приговорюючи: “нам не все одно”. Але публіка в Мережі виявилася іншої думки.

“Скільки лицемірства в цих сорока двох секундах”, “Ось вона – сегрегація”, “Який треш! я в шоці … хто взагалі напоумив таку дичину зробити ?! Погано все “,” Жесть … скільки огидного пафосу в ролику “,” Лицемірство? Ні не чув.”

Згадали і вже номінальну фразу королеви Марії-Антуанетти про тістечка: “Якщо у них немає хліба, нехай їдять тістечка”.

Сестри після цього вирішили закрити коментарі на своїй сторінці в Instagram, куди вони спочатку виклали ролик. Однак він залишився в Інтернеті.