Всього один вчинок дав початок новому життю

Доброта, як кажуть, повертається до того, хто її зробив. Втім, те ж саме стосується і злих вчинків людей. Закон бумеранга діє і ніхто його не відміняв. Про цю історію я дізналася від своєї подруги. Вирішила з вами поділитися і нагадати в зайвий раз про важливість здійснення добрих вчинків.

Одна дівчина залишилася одна, коли чоловік її покинув з дитиною. Він просто зібрав свої речі і поїхав кудись. Залишилася ця жінка одна, не розуміючи, як жити далі і чим займатися. Йшла то на одну співбесіду для роботи, то на іншу. Нічого не виходило.

В той день після чергового провального дня вона повільним кроком поверталася додому, як побачила стареньку бабусю на вулиці. Вона стояла на краю і намагалася пройти дорогу, але жодна машина не поступалася їй дорогою. Тоді ця молода жінка підійшла до неї, взяла за руку і повільно пройшла з нею на іншу сторону вулиці.

Бабуся була така вдячна їй, що не відпустила її поки та не погодилася попити з нею чаю. Пішли разом до бабусі додому. Дівчина якось несподівано для себе розповіла про свою історію, про своє безвихідне становище мало не зі сльозами на очах. А бабуся сказала, що у неї є онук, який займається бізнесом. Йому якраз потрібні помічники.

Подзвонила йому в ту ж хвилину і розповіла про дівчину. Дала йому її номер і попросила запросити на співбесіду. Незабаром дівчина попрощалася з цією жінкою і пішла до себе додому. Трохи пізніше їй зателефонувала дружина того бізнесмена і озвучила всі вимоги роботи, запропонувала влаштувати дитину в ясла.

Молода самотня мама була у нестямі від такого щастя. Вона відразу ж погодилася. Тепер вона працює в дитячому садку і кожен день подумки дякує тій бабусю за порятунок!