Хлопець додав себе і свою дівчину в «Сплячу красуню», щоб зробити пропозицію. А потім покликав її в кіно і записав реакцію

У реальному житті є місце казці і хлопець на ім’я Лі Локлер продемонстрував це в найважливіший момент – під час пропозиції руки і серця своїй дівчині Стуті. Для цього аніматор , яку найняв Лі, за півроку зробила свою версію «Сплячої красуні», де в головних ролях опинилися Лі і Стуті. Про сюрприз дівчина не знала, тому коли Лі запросив її в кінотеатр, вона навіть ні про що не здогадувалася, а підставні глядачі упереміш з її друзями та родичами ніяк себе не видавали.

Хлопець зробив пропозицію своїй дівчині прямо як у казці!

Чи Локлер і Стуті Девід зустрічалися ще в школі, але розлучилися після того, як поступили в коледж. Але завдяки випадковості зустрілися 10 років по тому і знову зійшлися. У грудні Лі вирішив зробити Стуті пропозицію, приправивши її часткою казки.

Він орендував маленький кінотеатр, де показали «Сплячу красуню» з ним і Стуті в головних ролях

Крім хлопця і дівчини в залі для глядачів були їхні друзі та родичі. Щоб Стуті їх не помітила, Лі вирішив розбавити знайомі обличчя користувачами сайту Редді – хлопець домовився з незнайомцями, які повинні були сидіти ближче до дівчини і створювати видимість натовпу.

Завдяки роботі аніматора, в головних ролях мультика виявилися Стуті і Лі

Дівчина з самого початку запідозрила недобре.

А коли в кадрі з’явилося кільце, то все стало зрозуміло!

Завдяки спритному руху рук кільце з екрану раптом виявилося в руках у Лі. Ну хіба не магія!

Весь зворушливий момент був записаний на відео, щоб порадіти за пару могли всі!