Судді сказали йому: «Сяяти ти не будеш…» Сьогодні Монатік збирає стадіони!

Сьогодні ім’я MONATIK на пострадянському просторі не чув хіба що глухий. Багато хто думає, що це вдалий сценічний псевдонім, але насправді Монатік – справжнє прізвище співака, танцюриста, композитора і автора пісень.

Народився Дмитро Сергійович Монатік в Луцьку, що на Волині. У підлітковому віці він захопився брейк-данс, любив, як він сам каже, часто «стояти на голові», саме тому носити шапку увійшло в звичку.

Робить це співак і до сих пір, так звана шапка Монатика стала невід’ємною частиною його сценічного образу.

«Потрібно думки зберігати в теплі», – часто сміється в інтерв’ю артист.

Зріст Дмитра – всього 164 см, тому часто однокласники дражнили його пусик або ж обзивали мохнатік через кудлатe зачіскe і довгt волосся. За екстраординарність і бажання бути не таким, як усі, його часто виганяли навіть зі шкільних іспитів, але це не завадило Дмитру Сергійовичу стати знаменитим.

Хоча Монатік закінчив юридичний факультет, його душа завжди лежала до сцени. Єдиною, хто вірив у талант юного обдарування, була його бабуся – Лариса Петрівна. Зараз співак не раз згадує, що саме завдяки її вірі він і став популярним.

Після закінчення вузу Монатік пробував себе на кастингах в різних шоу. Багато хто дивується, що в свою часом його не відібрали для участі в українському проекті «Фабрика зірок – 2», хоча продюсер Наталя Могилевська зауважила хлопця і навіть запросила до свого балету.

У 2010 році Монатік брав участь в 3 сезоні талант-шоу «Танцюють всі». Подивися це раритетне відео і спробує не посміхнутися (відразу прошу вибачення за погану якість).

У тому ж році, трохи пізніше, Дмитро виступав на українському шоу «Х-Фактор», де Ігор Кондратюк сказав йому переконливе «ні», а репер Серьога відверто заявив: «Я впевнений, сяяти ви не будете», – але все ж пропустив в наступний етап шоу. Пропоную згадати, як це було.

Що найцікавіше, через пару років Дмитро виступав у прямому ефірі шоу «Україна має талант», де його представили як суперзірку, як прорив в українському шоу-бізнесі. І, що найсмішніше, сам же Ігор Кондратюк, який пару років тому не повірив в талант Дмитра, на цей раз хвацько витанцьовував під його авторські пісні.

Фанати помітили, що Монатік нібито навмисне використовував в своїй пісні слова: «А ми сияеи, засиям!» Таким чином насміхаючись над пророцтвом Серьоги. До речі, Дмитро писав тексти таким відомим виконавцям, як Анна Седокова, Світлана Лобода, Єва Бушміна, Діма Білан.

Про своє особисте життя Дмитро Монатік воліє мовчати. Однак журналістам вдалося вивідати, що у виконавця є дружина і двоє синів: Платон та Данило.

Діма Монатік зробив прорив в сучасній українській музиці і став, по суті, новим її обличчям. Кожен його кліп – це успіх.

У травні 2017 року Монатік випала честь відкривати перший півфінал міжнародного вокального шоу «Євробачення», який проходив в Києві. Цікаво, що за першу добу саме його виступ набрало найбільше переглядів в мережі, тому шанувальники жартували, що саме Монатік виграв цей конкурс, навіть не беручи участь в ньому.

Діма збирає стадіони і повні зали в кожному місті. І, що найважливіше, визнання домігся він сам, без зіркових або впливових батьків, іменитих продюсерів або потрібних зв’язків.

На питання, чи хоче він представляти один раз Україну на Євробаченні, Монатік відповів:

«Хороший конкурс, але не лежить у мене душа до нього. Я не можу робити те, в чому я нечесний. Мені просто не хочеться. Я в своєму житті пройшов стільки конкурсів, стільки кастингів, стільки змагань, що не хочу це проходити знову!»

1 червня 2019 року Діма Монатік зміг зібрати стадіон «Олімпійський», де зібралось 55 тисяч людей. Це було мега-шоу з крутими спецефектами, вау-сценою та крутими колабами з відомими співаками. Монатік — перший поп-артист України, що зміг зібрати повнысынький стадіон та показати шоу світового рівня.

Ось така історія успіху простого хлопця з Волині Діми Монатіка, що став відомим на весь світ виконавцем. Сподобалась стаття? Поділись з другом!

Джерело