Чому не можна залишати брудний посуд на ніч

Мало кому подобається мити ввечері посуд. Після роботи залишається занадто мало сил на те, щоб помити його. І ми нерідко залишаємо посуд в раковині на завтра. Однак робити це небажано. І ось чому.

Неестетично

Навіть найкрасивішу кухню може зіпсувати вигляд гори немитого посуду. Та й з ранку часу буде менше, щоб помити її. А раптом вранці не буде води?

Не гігієнічно

Не дуже приємно вранці зайти на кухню і відчути аромати гнилих залишків їжі, які залишилися на посуді. Особливо різкими ці запахи будуть в жарку пору року.

Шкода для здоров’я

За кілька годин, проведених в раковині, в мікротріщини на посуді потрапляє величезна кількість бактерій. Адже немитий посуд – відмінне місце для їх розмноження.

Комахи

Брудний посуд привертає і тарганів. Якщо не хочете ділити будинок з цими комахами, переборіть в собі лінь і помийте посуд ввечері.

Псування посуду

За ніч залишки їжі в’їдаються в каструлі і сковорідки. Щоб їх очистити, потрібно брати більш жорсткі щітки і агресивні миючі та чистячі засоби. Це призведе до псування їх поверхні.

Забобони

Згідно з повір’ям, немитий посуд – до сварки в родині. Всі ми, звичайно сучасні люди, в забобони не віримо. Але те, що на ранок може бути скандал через те, що хтось не помив посуд, це буває у багатьох.

Кілька порад

  1. Найлегше – купити посудомийну машину. Але не всім вона по кишені. Тому купіть красиві губки і миючі засоби з приємними ароматами.
  2. Краще мити посуд, поки піниться губка. Після цього зробіть невеликий перекур і продовжуйте роботу. Легше буде впоратися з цією неприємною роботою, якщо розбити її на пару етапів.
  3. Щоб руки не були сухими, користуйтеся рукавичками при митті посуду.
  4. Увімкніть музику, радіопередачу або аудіокнигу.