Її собака вела себе дуже дивно. Жінка не розуміла, що тварина намагається її врятувати!

Одна собака довела любов до своєї господині незвичайним способом: вона скористалася своїм шостим чуттям, щоб допомогти жінці. Тварина постійно стежила за своєю господинею. Ніщо не могло заспокоїти цю собаку. Ніколи не вгадаєте, як вона врятувала життя своїй господині!

Кеола – собака породи американська акіта, що живе зі своїми господарями в Донкастері (графство Саут-Йоркшир, Англія). Рікі і Алана Батлер добре дбали про свою улюбленицю і вважали її членом сім’ї.

Нещодавно Кеола дізналася, що в їхній родині очікується поповнення: її господиня завагітніла. Собака зраділа, але ніяк не могла позбутися відчуття, що щось йде не так.

У Алани почав боліти поперек. Жінка обговорила сильні болі в спині зі своїм лікарем, але лікар списав все на побічні ефекти вагітності.

Алана повернулася додому, повіривши, що болі виникають через зростання плода.

І нехай Алана повірила лікарю, але Кеола знала краще. Собака відчувала щось всередині своєї господині. Алана помітила, що тварина поводиться дивно, але не розуміла, чому.

“Коли лікар послав мене додому і сказав, що нічого серйозного не відбувається, собака так втупилася мене, що я навіть злякалася, – розповідає Алана. – Я сфотографувала Кеолу і виклала її фото в Facebook з жартівливим підписом про фільм ‘Хатіко: історія собаки’, де собака теж так робить. Але на мій подив друзі стали радити поставитися до цієї ситуації більш серйозно “.

Йшов час, але собака продовжувала турбуватися. Ріки і Алана зрозуміли, що тварина хоче їм щось сказати.

“Ніхто не знав, що я серйозно хвора. Ніхто не знав … але Кеола знала! Вона штовхала мене і плакала, а я ніяк не могла зрозуміти, чому вона це робить. Ріки сказав, що Кеола залишалася пригніченою навіть тоді, коли я була на роботі. Раніше з нею ніколи такого не було! “.

На щастя, Алана сприйняла серйозно тривожні знаки своєї улюблениці. Вона знову пішла в лікарню і в той же день потрапила в реанімацію. Лікарі виявили, що жінка перебуває за крок від смерті!

Нирки майбутньої матері виявилися сильно вражені інфекцією, а поперек болів через “відображений” біль. Що ще гірше, у Алани виявився рідкісний тип інфекції. Якби вона трохи пізніше звернулася до медиків, врятувати жінку було б уже неможливо.

“Мій випадок виявився одним з найбільш запущених і важких із усіх, з якими тільки стикалися лікарі лікарні, – написала Алана в Facebook. – Плюс до всього у мене виявили рідкісну патологію, через яку мені було протипоказано лікування антибіотиками. У всій Англії було зафіксовано лише два випадки подібної патології, один з них мій! Ще б трохи і я б померла. І мій син, швидше за все, теж! “.

Завдяки своєму собаці, Алана змогла вижити і народити здорового малюка. Малюка, у якого знайшовся прекрасний ангел-хранитель на ім’я Кеола!

Дитину назвали Лінкольном. Малюк з Кеолою стали кращими друзями!

У цієї милої собаки серце повне любові. Дуже зворушлива історія про собаку, яка любить свою господиню і врятувала їй життя!

Comments are closed.