У господарів глухого пса народилася дитина і вони здали вихованця в притулок!

Бультер’єра Валькора природа позбавила одного з основних почуттів – слуху. Від народження тварина нічого не чує. Ще недавно у пса була сім’я. Його любили, а він за це оберігав людей від непрошених гостей. Але потім у його господарів народилася дитина. Валькор став надто запекло захищати маленького господаря від всіх. До того ж в будинку була ще одна собака, з якою бультер’єр не міг поділити територію.

Як би господарям не хотілося, але від глухого пса вони вирішили позбутися. Його відвезли до собачого притулку. На прощання тепер уже колишня його сім’я подарувала псу кілька теплих ковдр. Співробітникам притулку вони розповіли, що собака дуже любить закутуватись в них і засипати.

У притулку над Валькором провели тест на сумісність з іншими собаками. Виявилося, що пес порозумівся зі своїми побратимами відразу ж. Єдине, що бультер’єр не може з ними спілкуватися. Він видає дивні звуки, які не розуміють інші мешканці притулку. Але глухим це властиво.
Часто в притулок приходять учні школи, яка розташована недалеко від притулку. Ці дні особливо подобаються глухому бультер’єру. Він дуже любить гратися з дітьми. І вони відповідають псу взаємністю.

Але більшість часу Валькор заривається в свої пледи і з сумною мордочкою засинає. Уві сні він може провести дуже довго, поки хтось із співробітників не доторкнеться до нього. Після цього дотику пес миттєво прокидається.

Серед співробітників притулку бультер’єр став улюбленцем. Вони дуже сподіваються, що скоро знайдеться людина, яка вирішить забрати його собі. Співробітники бачать, що Валькору дуже не вистачає людської любові.