Свекруха потрапила в лікарню “з серцем”, а повернулася з новонародженою Аннусею: історія однієї родини

Правду кажуть, любові всі віки покірні. Ось так було і в цьому випадку. 47-річна свекруха жінки, яка поділилася історією їх сім’ї, одного разу потрапила в лікарню «з серцем». А потім зустріла сина і невістку з новонародженою Ганнусею на руках …

Студентське кохання

Жінка і її чоловік Михайло одружені вже 7 років. Вони познайомилися в інституті, де обоє навчалися на інженерів-будівельників. Закохані жили в одному гуртожитку на сусідніх поверхах. Уже в той час було зрозуміло, що мама дуже піклується про свого сина. Після кожних вихідних він привозив безліч пакетів і судочками з їжею. Його мама дуже смачно готувала і дбала про те, щоб Міша завжди був ситим. Коли справа почала йти до весілля, хлопець повіз дівчину знайомитися Тетяною Павлівною – його мамою. Вони відразу подружилися. Це була дуже розумна і доброзичлива жінка.

Складно було ростити сина поодинці

Тетяна Павлівна народила сина, коли їй було 18 років. Через півроку її чоловік загинув. Але жінка змогла виховати Мішу справжнім чоловіком. Часом їй було дуже важко, доводилося багато працювати. На особисте життя зовсім не залишалося часу. Незважаючи на життєві проблеми, вона змогла зберегти свою красу і жіночність. На момент знайомства з майбутньою невісткою їй було 40 років, але виглядала вона набагато молодшою ​​за свій вік.

Ідеальна свекруха

«Ось, передаю тобі в руки мого Мішу», – з посмішкою сказала Тетяна Павлівна в день, коли дізналася про майбутнє весілля закоханих. Молоді люди закінчили навчання, зіграли весілля і вирішили жити в рідному місті Михайла. До того ж там йому запропонували непогану роботу. Новоспечена свекруха відразу попередила молодят про те, що їй не хотілося б жити всім разом в одній квартирі. У неї є свої справи, та й куди комфортніше жити на самоті. Ніхто не був проти такого рішення. Міша з дружиною зняли квартиру через кілька зупинок від будинку матері.

На думку дівчини, Тетяна Павлівна була просто ідеальною свекрухою. Вона була завжди доглянута, в гарному костюмі і з сумкою через плече. Вона ніколи не робила ніяких зауважень невістці, хвалила її борщі і навіть допомагала по будинку. Нерідко свекруха запрошувала дітей і до себе в гості. У Тетяни Павлівни було багато подруг, її життя вирувало. Жінка ніколи не сиділа на одному місці і любила відвідувати театр, філармонію, зустрічатися з подругами. Коли народився внук Олександр, вона допомагала молодій мамі всім, чим могла. Навчила купати дитину, правильно прикладати до грудей, гуляла з ним на вулиці, щоб невістка могла трохи поспати.

А потім все змінилося Раптово свекруха почала уникати сина і невістку. Зустрітися з ними у неї нібито не було часу, а потім вона подзвонила і сказала, що їде на три місяці до своєї подруги. Протягом цього часу вона дзвонила по “Скайпу” і просила показати онука, за яким дуже сумувала. Але свого обличчя вона не показувала, що викликало безліч запитань. Оце сюрприз! Одного разу дівчина вирішила зателефонувати свекрусі і та сказала, що лежить в лікарні «з серцем». Приїхати до неї вона не дозволила і запропонувала зустрітися після виписки.

Через пару днів вона запросила дітей до себе в гості, але двері відкрив незнайомий чоловік. А за його спиною стояла Тетяна Павлівна з малятком на руках. Виявилося, що вона потайки вийшла заміж і приховала від сина з невісткою свою вагітність, щоб уникнути осуду. Адже їй вже 47 років! Але молоді люди тільки пораділи за маму і тепер допомагають їй так, як вона допомагала їм колись.