Пара вирішила нікому не відкривати двері в їх перший день після весілля

У перший день свого шлюбу дружина і чоловік домовилися нікому не відкривати двері. У той же день батьки чоловіка прийшли до них і постукали в двері. Чоловік і дружина подивилися один на одного. Чоловік хотів відкрити двері, але, оскільки у них була домовленість, він цього не зробив, тому його батьки пішли. Через деякий час в той же день прийшли батьки дружини. Дружина і чоловік дивилися один на одного і хоча у них була угода, дружина зі сльозами на очах прошепотіла: «Я не можу зробити це з батьками» і вона відкрила двері.

Чоловік нічого не сказав …

Пройшли роки і у них народилися 2 хлопчика. Через якийсь час у них народилася дівчинка. Батько влаштував дуже велику і щедру вечірку на честь новонародженої дочки і запросив всіх друзів. Пізніше тієї ночі його дружина запитала його, в чому причина такого великого свята на честь їх дочки, в той час як вони не робили нічого подібного в честь старших дітей. Чоловік просто відповів: «Тому що нарешті, народилася та, хто відкриє мені двері».

Дочки такі особливі … Ваша маленька дівчинка буде тримати вас за руку зовсім недовго, але буде тримати ваше серце все життя.