– Ой, а позич мені грошей? Все одно просто так дісталися! – Сказала подруга, дізнавшись, що я виграла 30 тисяч в лотерею

Думаю, багатьом читачам знайома така ситуація, коли близьке оточення, дізнавшись про наявність грошей, починають їх клянчити. Так сталося і в мене в минулому році. З подругою не спілкуюся досі до речі.

Справа в тому, що мій чоловік постійно купує лотерейні квитки. Ну бувало, що вигравали гривень по 300-500, проте в той день все обернулося по-іншому. Чоловік купував один квиток на себе і на мене. Був навіть якийсь азарт: а раптом хтось із нас виграє? Новина про те, що я виграла тридцять тисяч повалила мене в легку ейфорію. Я не вірила своїм очам і вухам! Віддавши частину податку і забравши в призначений день суму, я по своїй дурості поспішила поділитися новиною зі своєю, здавалося б, найкращою подругою.

– Приїжджай швидше! Відзначимо! – Кричала вона в трубку, вітаючи мене. Ну, заради пристойності я купила пляшку вина і цукерок. Проставившись і вже збираючись додому, я вже почала планувати покупки, проте подруга не поспішала мене відпускати:

– Ой, а позич мені грошей? Все одно просто так дісталися!

– Ну взагалі-то ми з чоловіком вже хотів витратити їх на потрібну справу .. – Відповіла я, оторопівши.

– Ну тисячку-то дай. Я тобі через тиждень поверну. – Не зменшувала оберти подруга.

У підсумку довелося їй дати цю тисячу, про яку вона благополучно забула. Я одного разу попросила повернути гроші, на що вона відповіла:

– Та ви й так там багатієте кожен день, мені потрібніше! Ти ж мені подруга? Облишмо минуле ворушити .. У мене грошей зараз немає.

– Ні, не подруги ми більше. Живи зі своєю жадібністю сама! Мені більше не дзвони .. – Не витримала я, кинувши трубку.

Тепер у мене взагалі немає подруг, зате я точно знаю, що жадних людей варто відразу випроваджувати зі свого життя!