Модельна кар’єра дівчинки, на якій наживалася матір, завершилася зі скандалом

Іден Вуд – це дуже красива дівчинка зі світлим волоссям. Вона з раннього дитинства перебувала під камерами фотоапаратів.

Малятку було тільки 2 рочки, коли її мама на ім’я Міккі віддала доньку в світ модельного бізнесу. І всі ЗМІ назвали її найкращою красунею Штатів.

Поки її ровесниці грали в ляльки, що більш природно для дитини, вона з волі мами сама перетворилася на живу ляльку. Вона змушена була весь час бувати в соляріях , дотримуватися дієти. Зачіски їй робили хитромудрі і наряджали в особливі сукні. Її обличчя покривали косметичними засобами. За нею фотографи слідували всюди.

А ось читати книги Іден не навчили. Хоча вона вже давно як професіонал ходила по подіумах на високих підборах і подобалася членам всіляких журі.

Знаючі сім’ю люди засуджували Міккі. Але вона не звертала на це уваги. Адже вона качала з дочки гроші. Навколишні розповідали, що на обличчі Іден завжди була посмішка: мати напихали її енергетичними напоями. Але сама дитина зовсім не хотіла їх пити.

Зрозуміло, що все це негативно позначилося на здоров’ї юної моделі. У неї почалися сильні головні болі, перебої в роботі шлунка. Але матусі було все одно. Вона наполегливо направляла Іден на тренування і покази.

Одного разу цією сім’єю зацікавилися органи опіки. Дізналися, що Міккі часто карала дочку ременем, щоб виробити в ній стійкість до стресів.

Коли Іден було 6 років, вона мала вже 300 корон. І сказала, що не бажає більше ніяких конкурсів. Вона хотіла нормального життя.

Також дівчинка за всі роки знялася в кінофільмах, зробила запис пісні, описала свою біографію і створила версію з ляльок про себе саму.

Сьогодні вона з матір’ю думає створити свій бізнес з продажу товарів для дівчаток і хлопчиків.

Іден вже 14 років. Але всі дають їй 20-ть.

А що ви думаєте про все це?

Comments are closed.