Мама трьох дітей соромилася свого товстого тіла, але саме воно і врятувало їй життя в аварії!

Історія дивовижна, але показова – у всьому є свої плюси. Монік Метьюз, мешканка Нової Зеландії, дивом вижила у страшній аварії тільки завдяки своїй надмірній вазі. Тій, через яку ненавиділа підходити до дзеркала. Це не означає, що всім потрібно терміново відрощувати животики, але дечого ця історія може навчити.

Щаслива Монік – хоч і в лікарні, але тепер впевнена, що відсвяткує перший день народження дочки Шарлотти.

У Монік вже троє дітей, всього сім місяців тому вона народила дочку, і фігура була далека від досконалості. Скажімо прямо, у дівчини утворилося типове «mum tum» – значне пузо зі складками, властиве багатьом мамам. Вага виросла до 90 кг при зрості менше 170 см, а самооцінка кинулася вниз. Все як у всіх, але Монік й гадки не мала, до чого це одного разу приведе.

У той нещасливий день вона відвела доньку до бабусі, а сама поїхала з подругою і її чоловіком на концерт – мама трьох дітей давно мріяла розвіятися. На шляху в них на повній швидкості врізався фургон, яким керувала неуважна пенсіонерка. Монік була пристебнута, але сила удару виявилася така, що міцний ремінь безпеки передавив її навпіл, а потім плоть не витримала і тріснула. Ремінь глибоко увійшов в тіло жінки, прорізавши її майже до самого кишечника, але на шляху у нього встали ВОНИ – благословенні жирові відкладення!

Увага! Шокуюче зображення!

Фактично шар жиру прийняв удар на себе і погасив силу, з якою ремінь увійшов в тіло Монік. Вона отримала травму, досить велику, лікарі наклали не менше 40 швів, плюс переломи ребер та забої. Але внутрішні органи майже не постраждали і після декількох операцій життю молодої мами вже нічого не загрожує.

Монік вирішила не худнути після події. Тепер вона інакше відноситься до свого тіла.

Comments are closed.