Мама кинулася у вогонь, щоб винести дітей, і ледь не померла. Всього через 8 місяців сталася ця важлива подія …

В одному чудовому містечку жила в своєму будиночку сім’я: Енджел з коханим чоловіком Аароном, і троє дітей – Вінні, Джіанна і Розалі.

Одного разу Аарон пішов з друзями відзначати свято, і в будинку залишилася одна жінка з дітьми. Вони поїли, вмилися, і Енджел поклала всіх спати. Посеред ночі вона прокинулася від того, що не може вдихнути.

«Я пам’ятаю, що прокинулася і відчула, що відбувається щось не те. Я начебто і дихала, але розуміла, що не можу зробити повний вдих. Було дуже жарко, – згадує Енджел. – Тоді я відкрила двері спальні і побачила, як уже третина мого будинку палає у вогні! Організм спрацював на автоматі: я кинулася в спальню до Вінні і Розалі і витягла їх на вулицю. Хотіла покликати на допомогу, але крик застряг у горлі, від нестачі кисню. Тоді я просто рвонула в будинок за Джіа. У мене була повна впевненість в тому, що я її витягну, і дороги назад немає. Мене, напевно, так викид адреналіну підштовхував ».

Коли жінка повернулася в будинок, він був уже наполовину охоплений вогнем. Полум’я сягало висоти 6 метрів. Їй довелося по-пластунськи добиратися до спальні дочки.

Весь цей час Енджел чула крики Джіанни: «Мама, мама!». Навпомацки, уздовж стіни жінці все-таки вдалося дістатися до кімнати і знайти дівчинку.

«Я притягнула її до себе, і разом ми поповзли до виходу. Було дуже важко, але це було необхідно, щоб врятуватися, – розповідає Енджел. – Коли ми дісталися до дверей і я повернула ручку, то шкіра на моїй руці як ніби розтанула. Вогонь все наближався до нас – це було, як в кіно! У нас у обох була чорна, обвуглена шкіра, що звисала з рук і ніг. Але я відчувала, що все в порядку, тому що ми змогли вибратися з дому. Потім, мабуть, я втратила свідомість ».

На їхнє щастя, вогонь помітив відставний пожежний, а нині працівник швидкої допомоги, Метт Берсон, і відразу ж примчав на допомогу. Він утримав сина, Вінні, який рвався на допомогу матері. Потім чоловік підійшов до будинку і виявив жінку з дочкою біля дверей. Він зазначив, що це просто чудом мати вчасно витягла дитину, бо всередині вже весь будинок був у вогні.

Аннджел і Джіанна прокинулися від жахливого ​​болю в очікуванні прибуття швидкої. Їх негайно доставили в медичний центр Університету Вашингтона в Сіетлі. Енджел дуже сильно постраждала: 43% опіку поверхні тіла третього ступеня (спина, руки, ноги, шия, особа), так ще й завдано серйозної шкоди дихальним шляхам. Протягом декількох днів їй довелося дихати через спеціальний апарат, а руки її були підвішені, щоб шкіра змогла швидше відновитися.

Джіанну лікували в окремій палаті. Її опіки були менш серйозними, однак, лікарі відзначили: якби не мати в той вечір, то все могло бути набагато гірше. Разом вони потихеньку відновлювалися, але тут сталося непередбачене.

Енджел в лікарні заразилася бактеріальною пневмонією. У неї почався сепсис, а потім множинна відмова органів, що ввело її в кому на 10 днів.

«Лікарі сказали моїй родині, що мені потрібна зараз підтримка, – розповідає Енджел. – І якимось неймовірним чином я її відчула! Аарон сидів поруч з ліжком цілодобово. Діти наші були у його друга –  переживали за мене ».

«Врешті-решт, мені було зроблено три шкірних пересадки. Одна була така: мені зняли шкіру з стегон і прикріпили її на спину! Це дуже і дуже боляче! Але всі ці процедури дуже важливі для того, щоб я, нарешті, одужала ».

Уже через п’ять тижнів після трагедії Енджел дозволили повернутися додому. Але куди їй було повертатися? На згарище? Ось тут для неї підготували сюрприз.

Сім’я, яка побажала залишитися невідомою, подарувала їм фургон, так як знала, що їхній будинок повністю згорів. Багато  інших доброзичливців пожертвували купу подарунків для дітей. Причина пожежі офіційно є «невизначеною», але Енджел вважає, що виною всьому став несправний нагрівач в одній з кімнат, хоча зараз навряд чи хто дізнається правду.

«Важко було повернутися до нормального життя, – зізнається Енджел. – До сих пір я уявляю, як у полум’ї згоряють наші спогади. Але залишається тільки з цим змиритися і жити далі ».

У січні Ааарон вирішив приготувати Енджел сюрприз. Справа в тому, що пара жила разом вже 15 років, у них троє дітей, але вони офіційно не одружені. І Енджел вже зневірилася чекати пропозиції від Аарона. Але чоловік все передбачив, за вечерею, на якій дякували друзям за допомогу, попросив її стати його дружиною.

«Я не могла повірити, що ми, нарешті, одружені! Це був такий чудовий день і я дуже рада, що там були присутні всі важливі для нас люди! – розповідає Енджел. – Я дякую Богові, за те, що він врятував нас!

І, якби мені довелося знову рятувати моїх дітей, то я б ні на секунду не задумалась! Я нічого не змінила б у своєму житті! »

Comments are closed.