«Лупи її синку, а то виросте як і її мати», – кричала свекруха. Внучка плакала, не пізнаючи батька

Познайомилися ми з Костею в клубі зовсім ще молоді. Нам тоді було всього по 19 років. Костя шалено красиво залицявся до мене. Був дуже ввічливим і уважним чоловіком.

Минуло 1,5 року і ми одружилися. У нас народилася чудова донечка Ксенія. Костя в ній душі ні чув. Навіть купати її не довіряв мені. Завжди говорив жартуючи: «угробиш мені дитину».

Дивитися на Костю було одне задоволення. Вся ця казка тривала рівно до того моменту поки не приїхала свекруха Галина Іванівна.

Ніби як погостювати приїхала на тиждень, так і залишилася у нас жити. Моє життя після її приїзду перетворилося на пекло.

Всі її колючі висловлювання я терпіла та й уваги особливої їм не надавала в силу віку людини. А ось те, що вона випивала щовечора, ось цього я не могла терпіти і мовчати.

Я була категорично проти цього. На той момент коли до нас приїхала Галина Іванівна, Ксюші вже було 4 роки. Я була проти, щоб моя дочка бачила ці пляшки на столі і запах сигарет в квартирі.

Спочатку мене Костя підтримував в усьому цьому і навіть намагався якось натякнути своїй мамі. Потім просто мовчав. Знаєте, було таке враження, ніби Галина Іванівна спеціально не хоче чути все, що їй кажуть.

Я так подумала, раз свекруха у нас живе, що я сидіти вдома буду, вийду на роботу. Працювала я економістом і в періоди звітності доводилося затримуватися на роботі години на 2.

Все ніби спочатку було нормально, а потім я стала помічати запах спиртного від Кості. Він став мені пред’являти за зради, яких і в помині не було. Пару раз я йому висловила, що мені це взагалі не подобається. Чоловік мене ніби як зрозумів і навіть пообіцяв, що такого більше не повториться.

Приблизно через тиждень ситуація повторилася, тільки Костя був уже дуже п’яний. Я посварилася з ним, а свекруха йому сказала:

– Не переживай синок нікуди вона не дінеться … пробачить …

Він пішов з нею на кухню і далі продовжував пити.

В один зі своїх робочих днів я відпросилася з роботи і прийшла додому в обід, то що я побачила мене привело до шокового стану. Мій Костя, прекрасний чоловік і батько, сидить п’яний, а на руках у нього якась дівчина і погладжує його по голові.

Я почала лаятися.

Свекруха кинулася на мене зі словами: А ну-ка писок стули! Ти мого сина взагалі під каблук загнала …. З мужика в ганчірку перетворила … Вдарила мене по обличчю і Костя навіть нічого не зробив.

Раптом входить Ксенія і плаче. Вона гуляла на вулиці, впала і поранила коліно. Я витерла сльози, щоб вона не бачила нічого і підійшла до дочки. Обняла її і сказала: Ну не плач моя маленька …… Коліно заживе, а колготочки нові купимо ще красивіші.

Раптом Костя різко встає з-за столу і підходить до дочки. Хапає її за волосся і кричить: Ти що акуратніше не можеш грати … як свиня вся брудна прийшла …

Ксенія налякалася і почала сильно плакати, що розлютило Костю ще більше. Він почав бити її по попі і повів до кімнати. Я захищала свою дочку, як могла. Кості не сподобалося це і він ударив мене по обличчю: Ти взагалі не лізь …. Вихованням не займаєшся, дочка взагалі розпустилася …

Раптом голос свекрухи з кухні:

– Бий її синок, а то виросте як її мати … нероба … На шиї чоловіка сидить ще і умови всякі ставить!

– Галино Іванівно, як ви можете таке говорити, це ж ваша внучка.

– Моя вона чи ні, це ще питання ……

Ксенія наплакалась в той вечір і рано лягла спати. Я сиділа біля її ліжка тримала її за ручку, плакала і не розуміла, що відбувається навколо мене. Мені здавалося, що я в якомусь дуже поганому сні. Куди подівся мій Костя? Мій турботливий чоловік і батько?

Вранці, поки чоловік і свекруха спали, я зібрала дочку і в прямому сенсі просто втекла з дому. Я поїхала в інше місто до своїх батьків. Подала на розлучення. Ми живемо з донечкою вдвох.

Костя намагався вимолити у мене вибачення, але нічого не вийшло.

Єдине що для мене залишилося зовсім незрозуміло, як мій чоловік, з яким я стільки прожила, міг раптом так різко змінитися?