Краще б мого батька зовсім не було в моєму житті

Моїй мамі не було і 18 років, коли вона вийшла заміж за батька. Майже відразу вона завагітніла. І мама і тато були молодими. Тато працював, але ніяких грошей мамі не давав. Мама забезпечувала мене сама. Тільки вона давала мені любов і турботу, про яку багато хто може мріяти. Я купалася в її увазі і турботі.

Батько? Тато на мене і уваги не звертав, ніби мене і зовсім немає. Він став часто випивати. А мама все була зі мною і любила міцніше і більше всіх. Тільки біди почалися, коли вона захворіла. У перший клас я збиралася, а мамі було погано. Довелося батькові віднести мене в школу.

Через рік мамі стало гірше. Вона потрапила в реанімацію, а скоро і зовсім померла. Залишилася я одна. Тато все так же був байдужий до мене. Мені доводилося піклуватися про себе самій. Буквально через рік в нашому будинку з’явилася інша жінка, яка стала до нас додому привозити своїх п’яних друзів.

Мені було огидно. Я намагалася ночувати в будинку своїх знайомих або друзів. Влаштувалася на роботу в магазині і стала заробляти. Однокласники весь час знущалися наді мною через мій одяг. Мене били, наді мною знущалися вчителі і відкрито ненавиділи, хоча я вчилася непогано.

У день випускного в розпал свята з’явився батько, влаштував справжнісінький скандал і спробував убити мене своїм кишеньковим ножем. Його відправили до в’язниці, а мене в лікарню. Лежала в палаті і не розуміла, чому зі мною все це сталося.

Незабаром я зустріла свого майбутнього хлопця. Ми жили разом, але після того, як я завагітніла, він вигнав мене з дому. Мені довелося знайти житло, з дитиною на руках. Навчалася я на дизайнера, поїхала до Німеччини і заснувала свою студію. Зараз я заробляю пристойні гроші, виховую свою дитину сама і живу, ні на що не сподіваюсь.

Мені сумно від того, що все моє дитинство після смерті матері і все підліткове життя було справжнім кошмаром. Я не жила, а існувала. Мені навіть не хочеться розповісти про те, що стало з мачухою і моїм батьком. Вони в моєму житті не брали ніякої участі. Хоча – вони робили мене нещасною усіма силами!