Хлопець закохався в дівчину в соцмережах. Побачивши її в житті – він втік з весілля!

Інтернет  можна вважати одним з головних досягнень науково-технічного прогресу минулого століття.

Сьогодні без нього вже нікуди, це – джерело різноманітної інформації, спосіб спілкування між людьми на далеких відстаней, за допомогою інтернету чимало людей збагачуються, лише публікуючи свої знімки.

Крім всіх перерахованих переваг, інтернет – це ще й всесвітня сваха. Хоча також є багато в світі шахраїв і авантюристів, які користуються віртуальними знайомствами.

Молодий індонезієць Джозеф завжди був сором’язливими і довірливим, з цих причин, ніяк не міг зустріти дівчину своєї мрії. Кілька боязких побачень закінчилися безуспішно і тоді він зважився шукати щастя на сайтах знайомств.

Досить скоро у нього почалося бурхливе листування з молоденькою дівчиною з Тайваню.

Вони з нетерпінням чекали кожного спілкування один з одним і поступово це перейшло в сильний потяг. Молоді люди ділилися найпотаємнішими думками, підтримували один одного в дрібні неприємності, обмінювалися фотографіями.

Лише одного не міг зрозуміти Джозеф – їм ніяк не вдавалося поговорити по Скайпу. У дівчини постійно виникали якісь причини, щоб уникнути відеодзвінка, а довірливий хлопець ніколи не сумнівався в її щирості.

Але одного разу загадкова дівчина, все ж таки зважилася, поговорити з ним віч-на-віч, правда, обличчя її було закрите хусткою, що пояснювалося віросповіданням.

Роману віртуальному пішов другий рік, а молоді люди все ніяк не могли зустрітися.

Джозеф посилав подарунки своїй пасії, гроші на кишенькові витрати.

Одного разу дівчина в сльозах повідомила йому, що батьки знайшли їй жениха і вона не може противитися їх волі і, мабуть, їх закоханості і роману приходить кінець .

Рішення визріло в голові у хлопця за лічені хвилини. Він не міг допустити такого насильства над коханою і втратити її назавжди.

На його питання – чи готова вона втекти з батьківського дому і прилетіти нього, він тут же отримав згоду.

Джозеф тут же вислав гроші на квиток та інші витрати, а сам уже почав готуватися до весілля, впевнений, що тільки таким чином він може врятувати дівчину від небажаного заміжжя.

І ось настала довгоочікувана зустріч, дівчина і раніше закривала обличчя і навіть під час весільної церемонії вона була непохитно вірна “традиціям своєї релігії”.

Але відгриміли весільні фанфари, прийшов час любові, … .. який став справжнім потрясінням для новоявленого нареченого. Перед ним стояла жінка, набагато старша за свого нареченого за віком, та й вродою вона не відрізнялася.

Тут вже навіть довірливому Джозефу стало зрозуміло, що він став жертвою афери і обману.

Розлучення молодят настало відразу ж після весілля і новоспечена дружина вирушила додому.

За визнанням самої жінки, вона відправляла нареченому фотографії дівчини-моделі.

Безсумнівно, урок пішов на користь індонезійцеві і тепер він більш розбірливий і обережний в інтернетних знайомствах.

Comments are closed.