Дівчина вручила хлопцеві подарунок і заявила, що більше не бажає бути з ним. Він відкрив його тільки через 50 років

Отримавши подарунок, завжди хочеться швидше його відкрити. Це нормальна реакція будь-якої людини на отриманий сюрприз. Історія, наведена нижче, здивує багатьох. Адже чоловік прочекав 50 років, перш ніж відкрив свій презент.

розставання
У 1971 році Адріан Пірс з Канади отримав різдвяний подарунок від своєї подруги. Однак коли дівчина на ім’я Вікі віддавала йому запечатану коробку, вона повідомила чоловікові про розставання. Адріан взяв сюрприз, але поклявся, що яким би привабливим він не був, не розпакує його.

“Я довго йшов до будинку разом з коробкою і нервував. Мені було сумно. Я поклав презент під ялинку. Напередодні Різдва моя сім’я розпаковувала свої подарунки по одному. У кінці залишилася тільки одна коробка від Віки. В той момент я сказав при всіх, що ніколи не відкрию це! ” – поділився Адріас.

нездійснені надії
Перший час чоловік намагався повернути кохану. Але всі спроби виявилися безрезультатними.Через деякий час стало ясно, що пара розійшлася остаточно. Вікі дала зрозуміти Адріану, що вони вже ніколи не будуть разом.

З тих пір хлопець клав нерозкриту коробку від колишньої дівчини під ялинку кожне Різдво. Це тривало, навіть коли у нього вже з’явилися дружина і двоє дітей.

зустріч
Джанет, дружині Адріана, набридло думати про подарунок від колишньої подруги її чоловіка. Вона вирішила, що знайде Вікі будь-яким способом. Незабаром завдяки ЗМІ дівчина з’явилася і Джанет з Адріаном вирушили до неї в гості. Вони розпакували нещасливий подарунок разом.

Сама Вікі вже не пам’ятала, що було в тій коробці. Адже пройшло 50 років. Коли сюрприз нарешті був відкритий, всі здивувалися. Усередині коробки виявилася книга про кохання. Вікі, побачивши свій подарунок, скрикнула: “О ні! Я не могла подарувати це йому!”

Потім дівчина зізналася: “Я була вражена, що Адріан так довго тримав на мене злобу. Він пам’ятав мене всі ці роки і не розпаковував презент”.