Батьки відмовилися від своєї дочки, коли вона до 17-ти років народила 7-х дітей

У світі дуже гостро стоїть проблема ранніх шлюбів, проте все стає ще складнішим, якщо молода дівчина стає матір’ю. Памела Вільярюель, в свої 17 років, про складнощі раннього материнства знає не з чуток. У своєму юному віці вона є матір’ю сімох дітей.

Мати-одиначка виховує шість дочок і одного сина. Хоча дівчина народилася в пристойній родині, вже в 14 років вона вперше стала матір’ю, чим шокувала своїх родичів. Однак для шокованих батьків це було лише  початком.

Сім’я Вільярюель проживає в невеликому аргентинському містечку Леоне. Щоб уникнути розмов, вони спішно вирішили видати дочку заміж, але хлопець дізнавшись про це вирішив втекти. Дівчина довго залишалася одна і незабаром вже зустрічалася з іншим хлопцем, від якого теж завагітніла.

Памела народила трійню і її новий обранець відразу ж від неї відмовився. Для багатьох людей в такому юному віці наявність чотирьох дітей вже немислима, але Памела уроку з ситуації не витягла і знову почала шукати батька для своїх дітей.


Родичі зрозуміли, що боротися з дочкою не вийде і виставили її за двері разом з дітьми. Мати навіть звернулася до місцевої влади, щоб вони насильно провели стерилізацію її дочки, але до 21-го року закон процедуру проводити забороняє. Памела залишилася на вулиці з маленькими дітьми на руках.


Благо, що влада звернула увагу на складну ситуацію дівчини і виділила будинок, а також земельну ділянку. Крім того, розуміючи, що дітей потрібно чимось годувати, Памела отримала щомісячну допомогу в розмірі 900 аргентинських песо.


Однак через зовсім небагато часу багатодітна мати знову зустріла хлопця і знову завагітніла. Яке було здивування жителів містечка, коли у неї народилося ще троє дівчат. Молодий батько, природно, зник і Вільярюеле знову залишилася одна. Щобпрогодувати 7 малюків Памела працює з ранку і до пізнього вечора, а місцеві жителі, в свою чергу, всіляко намагаються допомогти молодій матері.


Про долю дівчини вже не раз повідомляли в ЗМІ, тому допомога надходить з усіх куточків країни. Після народження останньої трійні запал дівчини помітно згас і вона більше не шукає другу половинку, а повністю присвятила себе дітям.