Історія про покинутого сина

Аня тихо плакала в  трубку, а на тому кінці дроту продовжували: ” Ну ти ж знаєш мою ситуацію. Якщо тесть дізнається, що у мене дитина на стороні з’явилася, мені кінець. Тем більше дружина народити не може. Я не знаю, що ти з ним робитимеш, тільки знай, що допомоги від мене ти не дочекаєшся .Так що вирішуй сама”,- й співрозмовник поклав трубку. Аня не знала як їй вчинити.

Вона вчора народила здорового хлопчика і сьогодні вирішила порадувати його батька. А той замість радості накричав на неї. А куди вона піде з дитиною? В гуртожиток? Аня думала всю ніч а вранці написала відмовну.

Минуло десять років. За цей час багато змінилось. Віктор, її коханець, розлучився з дружиною і одружився з Анею. Вони намагалися знайти свого сина, але його на жаль вже усиновили.

Незабаром у них народився ще один син. Але, коли йому виповнилося п’ять, він тяжко захворів. Потрібнана була операція з пересадки. Батьки не підійшли .І тоді Віктор став шукати свого первістка. Аня не знала, як, але він знайшов його.

Його прийомні батьки погодилися на операцію, але з умовою, що вони не будуть шукати з ним зустрічей. Аня з Віктором, скриплячи зубами, погодилися. Все пройшло успішно .Син виздоровів.

Сьогодні у Ані був хвилюючий день. Її син одружився. Вона трохи затрималася, щоб перевірити, чи все в порядку. Чоловік з сином вже поїхали в ЗАГС, а вона збиралася поїхати слідом.

Коли вона підійшла до машини і збиралася сісти за кермо, її гукнув молодий чоловік.- Вибачте, ви Анна Ігорівна? – запитав він. Так- відповіла вона – Ми знайомі ?.

Хлопець пом’явся, потім нерішуче сказав: “В деякому сенсі знайомі. Я ваш син. Мене звати Рома”.

У Ані підкосилися ноги і, якби Рома її не підтримав, вона б сіла на асфальт. Тут вона згадала, що спізнюється, і запропонувала синові все обговорити по дорозі.

Він розповів, що його прийомних батьків не стало і він залишився один. Він завжди знав, що прийомний і тому став розшукувати рідних. У паперах покійного батька він знайшов всі папери .А знаючи всі дані, знайти адресу зовсім проблема. І ось він тут.

Коли вони приїхали до ЗАГСу, чоловік з нетерпінням чекав її на сходах. Він побачив її та роздратовано сказав – Нарешті. Пішли швидше, зараз церемонія почненться і ,помітивши що вона не одна, запитав – А це хто з тобою ?.

Аня взяла Рому за руку, підвела його до чоловіка – Познайомся Вітя це наш син, Рома- з хвилюванням сказала вона. Дві рідні людини довго дивилися один на одного а потім обнялися. А Аня стояла поруч і плакала від щастя ..